Navigace

Tipy na dárek

Zážitek jako dárek k padesátinám 2.


 Určitě jste si kladli otázku, čím obdarovat svého tatínka nebo kolegu, kterým táhne na padesát? Ono není to žádná sranda vybrat dárek pro někoho takového. Co je vhodné pro čtyřicátníka není vhodné pro Vašeho oslavence a urazit ho něčím, co je už takřka pro “důchodce” určitě nechcete.
Člověka v padesátce, který už má za sebou, jak stavbu domu, splození potomka nebo zasazení stromu, potěší nejvíce dárek, který okamžitě spotřebuje. Není vhodné ho obdarovat lahvinkou, která ho uvede do stavu vzpomínek nebo spánku, a řeč už pak s ním nebude. Pro takového padesátníka se hodí objednat wellness pobyt na horách.
 

Tři dny až týden je ideální. Odpočine si nejen jeho tělo, ale i jeho mysl. Objednejte mu/ji masáž, koupele a nějakou tu specialitu na talíř. Určitě bude spokojený nejen oslavenec, ale i Vy. Udělá to člověku radost, když ví, že si ceníte jeho práce a dopřejete potřebný relax. Další rok můžete objednat hned další pobyt v lázních.
Pokud už jsme na horách a je zima, nenechte ho zahálet jen u bazénu. Procházka po horské vesničce a nadýchání čerstvého vzduchu může pomoci. Oblíbený je nordic walking a hůlky na tuto chůzi nejsou drahé. Nordic Walking je vhodný pro každého a věková hranice není omezena ani zespodu ani shora.
Další tip na dárek pro 50-ti letého se skrývá v zážitku. Nejen české hory a lázně nabízí krásu. Takzvaný eurovíkend zavede oslavence do evropské metropole, ať už do Paříže, Říma nebo Londýna.
Pokud je Váš otec, maminka nebo jiný oslavenec příznivcem adrenalinu, nechte ho skočit padákem. Rizika jsou minimalizována a zážitek je nezapomenutelný. Buďte si jistí, že na tenhle dárek nezapomene a možná nezapomene vůbec na Vás...

Labužníkovi dopřejte japonské národní jídlo sushi nebo pivní koupel, mamince koupel ve víně. Máte rádi kávu? Nechte si vycvičit svého číšníka i na doma pomocí kurzu na vaření kávy, když dodáte i kávovar, určitě své umění rád účastník kurzu předvede. Máte chuť na latté nebo capuccino?