Navigace

Tipy na dárek

Vtipné dárky k padesátinám

Padesáté narozeniny jsou pro většinu lidí velkým milníkem. Někteří tento milník přijmou a naplánují si pro další padesátku nové výzvy a už se těší, že je budou plnit. Ale mnoho lidí kolem padesátky dostávají depku z toho, že pomalu stárnou a mnoho věcí, které za život chtěli již nestihnou. Každý si svou krizí musí projít sám. Vy jen můžete svým vtipným dárkem odlehčit chmurné náladě.
 


Vtipné dárky k padesátce pro ženyVtipné dárky mohou být různého ražení. Při výběru si můžete dovolit koupit i něco, co by normálně čerstvá padesátnice neskousla. Jenže Vy plánujete přijít s vtipným dárkem, takže Vám bude odpuštěno to, že je to dárek nevkusný, či kýčovitý. Hlavním cílem dárku je totiž pobavit. Nicméně osud dárků po pobavení bývá hodně smutný, protože pokud není vyhozen, tak se na něj většinou jen práší. Ale pojďme se podívat na jednotlivé tipy.

Vtipným malým dárkem který potěší je knížečka Žena 50+. V knížce jsou krátké článečky na témata Co už žena nemusí řešit po padesátce. Je to psáno vtipným způsobem a každý kdo tuto mini knížku četl o knížce tvrdil, že je psaná spíš pro lidi o 15 let starší. Což je možná záměr, aby se obdarovaná žena necítila tak zle a mohla si v duchu říci. To ještě dělám, mě se to netýká. Já tuto knížku nemám, ale mám úplně stejnou ale pro Muže a mohu říci, že článečky v knížce jsou super. Například Nemusím už stát v autobusu. Článek úsměvně píše o tom, jak už ji budou lidé v autobusu pro její věk pouštět sednout atd… knížka je maličká a určitě to bude skvělý vtipný dáreček pro ženu k padesátinám. Na internetu se dá koupit za skvělou cenu zde.

Oblíbené vtipné dárky jsou vtipné trika. Jedno takové vtipné triko pro ženu k padesátinám můžete koupit zde. Jde o triko na němž je text: “Trvalo mi 50 let než jsem začala vypadat tak dobře.“ Nejde o žádný designerský skvost, ale myslím si, že s tímto trikem si žena užije mnoho srandy. Hlavně jeho nošením dá najevo, že bere svou padesátku s nadhledem.

Vtipné dárky k padesátce pro muže

Vtipné dárky k padesátinám

Tak jak ženám, tak i mužům můžete darovat vtipnou knížku Muž 50+ - Co už nemusím řešit. Knížečka je plna vtipného textu ve stylu. Snít - muž po padesátce již nemusí snít. Dobře vypadat - muž po padesátce již nemusí řešit svou vizáž. Samozřejmě, text je skvěle napsán a je mnohem obsáhlejší, než jej zde zmiňuji. Každé Už nemusím je doprovázeno krásnou barevnou ilustrací. Zkrátka knížka, která má vtip a jak jsem již zmínil u tipů na vtipné dárky pro ženy k padesátinám. Celkově je popis určen spíš pro muže o 15 let staršího, takže knížka čerstvého padesátníka neurazí. Tuto skvělou knížečku doporučuji koupit zde.

Skvělým vtipným dárkem může být tričko s vtipným potiskem. Takové triko si nejspíš muž nevezme do společnosti, ale na oslavě, či doma s ním bude rozdávat úsměv. Jedno takové triko nabízejí zde.

Na internetu naleznete mnoho dalších skvělých tipů. Jako například v článku Vtipné dárky pro muže, na stránkách netradicnidarkypromuze.cz

Vtipné dárky k padesátce pro kolegyně a kolegySamozřejmě se můžete inspirovat v předchozích tipech. Pokud ovšem hledáte drobný vtipný dárek pro kolegyni v práci či kolegu, tak možná by jste mohli darovat hrnek s padesátkou. Ten seženete zde.

Podobné články:

Srandovní dárky pro muže
Hůmorné dárky k padesátinám


Vtipné dárky pro muže k padesátinám- podobný článek na portálu www.netradicnidarkypromuze.cz ve kterém naleznete hodně konkrétních tipů na vtipné dárky, které nemusí být jen pro muže.Nebo též Vtipné dárky pro muže k 50. narozeninám