Navigace

Tipy na dárek

Vhodný dárek k padesátinám

Tento článek nebude oproti jiným článků plný konkrétních tipů na dárky k padesátinám. V tomto článku se dovíte spíš jaké typy dárků jsou k padesátinám vhodné a co by jste určitě darovat neměli.
 

Vhodnost dárku k padesátinám

vhodný dárek k padesátinám

obr : vhodný dárek k padesátinám

Než se vrhnu na jednotlivé případy, tak snad jen v kostce. Zdali je dárek vhodným dárkem ve finále musíte rozhodnout jenom vy sami. Já totiž obdarovavou ženu, nebo muže neznám. Nevím jaké má zvyky, jaké máte vy narozeninové zvyky. Já Vám zde jen přinesu tipy na to ce je slušné a jak to běžně u padesátky chodí.

Kolik by měl stát dárek k padesátinámNebudu chodit kolem horké kaše. Peníze jsou pro většinu z nás na prvním místě. Každý asi tak nějak tuší, že dárek k padesátinám bývá hodnotnější, než například dárek k 49. Narozeninám. Opravdu tomu tak je. Osobně si myslím, že dárek k padesátinám by se měl pohybovat v rozmezi 1000,- - 5000,- Kč. Záleží jak je Vám oslavenec či oslavenkyně blízká. Kde budete slavit padesátku. Základní pravidlo u dárku totiž zní. Měl by být hodnotný minimálně tak, kolik za Vás utratí oslavenec. Takže pokud budete slavit padesátiny v nóblesním hotelu a pak tam spát, tak nejspíš s dárkem za 500,- Kč z vaší strany to nebude to pravé. Něco jiného bude oslava na zahradě oslavenkyně, kde bude pozváni kolegyně z práce. Samozřejmě pokud vaše finanční prostředky na dražší dárek nestačí, tak kupte nějaký levnější. Nebo jej vyrobte. Určitě se kvůli dárku nesmíte dostat do těžké finanční situace. Oslavenec či oslavenkyně určitě zná vaši finanční situaci.

Tak to platí i u drahého dárku. Je sice fajn, že koupíte dražší dárek, ale tím můžete oslavenkyni, či oslavence přivést do rozpaků. Drahým dárkem si jej můžete nechtěně zavázat, protože Vám toto bude chtít v budoucnu oplatit. A třeba na to nebude mít prostředky. Pokud chcete koupit dražší dárek, tak se na něj třeba složte ve více lidech. Samozřejmě něco jiného může být u rodinných příslušníku. Kdy úspěšný syn koupí drahý dárek rodičům atp… .

Myšlenku složit se na dárek by jsem ještě rozvedl. Pokud se rozhodnete koupit dražší dárek a chcete aby se na něj složili i další, tak s tím začněte co nejdřív. Může se totiž stát že další již dárek budou mít a Vy neseženete dostatek lidí co by se složili. Myslím si, že složit se na dárek k padesátinám je skvělá myšlenka. Můžete totiž vybírat z víc možností a i dárek bude mnohem lepší. Než například deset kvalitních láhví.

Jaký by měl být dárek k padesátinámKdyž jsme u láhví s alkoholem, tak by jsme měli zmínit vhodnost dárku co se týče typu. Já osobně si myslím, že dárek by měl být víc netradiční a víc originální. Zkrátka na dárek by se nemělo jen tak zapomenout. Což si například u zmíněných láhví stát může. Dobrou láhev za život člověk dostane. Tak to může být například i s novým mobilem. Schválně pamatujete si ještě na svůj mobil o tři generace mladší? Nejspíš ne a určitě Vás stál nemalý peníz. Podobné to může být s novou košili. Kterou za nějaký rok vynosí, nebo například wellnessem. Kolik wellnessů jste již zažili a kolik zažijete, určitě nezpočet. Tak to může být například i u dobré restaurace. Nebo pěkném oblečení. Dárek k padesátinám by dle mého měl být víc originálnější a trvanlivější. Nemyslím teď například z pohledu délky výdrže, ale zapamatovaní.

Proto jsou jedny z nejoblíbenějších dárků dárky zážitkové. Pokud vyberete vhodný zážitek, tak je to přesně ten dárek na který se nezapomíná. Člověk určitě nezapomene na to, jak tandemově skákal. Nebo žena která projde změnou image. Nikdo nechce aby se na dárek který daruje rychle zapomnělo. Další oblíbené dárky k padesátinám jsou kvalitní módní doplńky. Od hodinek, po kvalitní opasky, kabelky atd… .

Zážitkové dárky k 50. doporučuji koupit ZDE.


Velký výběr hodinek naleznete ZDE.


Kvalitní módní doplňky maj ZDE.


Nebudu zde rozepisovat konkrétní tipy, o nich si můžete přečíst v dalších článcích na tomto webu nejlíp v hledáni začít na úvodní stránce článkem Dárek k padesátinám ten Vás již odkáže na ten správný článek pro Vás.

Jen vy dokážete posoudit vhodnost dárku !Již jsem to tu zmínil jen Vy znáte oslavenkyni či oslavence a víte co se mu líbí. Někdo má rád adrenalin, ale někdo jej rád nemá. Třeba o svém taťkovi vím, že by jsem mu radost s tandemovým seskokem neudělal. Takže tento dárek by pro něj nebyl vhodný, kdežto pro někoho jiného to může být ten nejlepší dárek.

jen Vy dokážete posoudit vhodnost dárku

obr: jen Vy dokážete posoudit vhodnost dárku

Taky je důležíte zvážit v jaké společnosti bude dárek předávat. Například vtipný erotický dárek padesátinám bude slavit úspěch mezi kolegy v práci, nebo kamarády. Ale nejspíš bude nevhodný na rodinné oslavě kde budou i rodiče oslavence a děti. Nejspíš bude obdarovaná či obdarovaný v rozpacích a ani Vy si dobrou vizitku za takový dárek neodnesete.

Kde hledat inspiraci pro vhodné dárky k padesátinám

kde hledat vhodný dárek k padesátinám

obr: kde hledat vhodný dárek k padesátinám

Nejlepší je budoucím oslavenci pořádně naslouchat. Každý většinou ví, že se mu blíží kulaté narozeniny a už s velkým předstihem vysílá signály, co by se mu k narozeninám líbilo. Tím nemyslím, že by jste se měli oslavence, či oslavenkyně ptát co si za dárek přejou. Protože tím by váš dárek přišel o jeden z hlavních prvků dárků a tím je překvapení. Taky by jste tímto dali najevo to, že oslavenkyni či oslavence vůbec neznáte. Což není nejlepší vyzitka. Pokud už nevíte co koupit, nebo se chcete ujistit zdali bude dárek vhodný, tak se zeptejte životního partnera oslavence, co by si jeho partner, manžel, či manželka přála. Možná že Vás navede správným směrem. Možná Vám řekne ať tento či onen dárek nekupujete, protože jej dostane od někoho jiného. Nebo že má podobnou věc, kterou určitě nepřestane užívát.

Další inspiraci pro vhodné dárky naleznete i na tomto webu. Takže doporučuji přečíst si články zde na webu.Pokud si chcete o teorii vybírání dárků přečíst ještě něco, pak doporučuji podobný článek tomuto na portálu netradicnidarkypromuze.cz Vhodný dárek pro muže k 50. narozeninám.