Navigace

Tipy na dárek

Tipy na dárky k 50

  • Snad každý z nás občas závidí ptákům, že se mohou na náš svět dívat z ptačí perspektivy. Lidé lítat nemohou, ale díky své vynálezavosti se do vzduchu umí dostat. První možnost vidět zemi z ptačí perspektivy měli když vynalezli horkovzdušný balón. Od té doby uplynulo hodně doby a lidé vynalezli mnoho dalších vynálezů, které je dostaly do vzduchu. Ale i tak se dnes mnoho lidí na svou domovinu podívají právě z koše horkovzdušného balónu. Horkovzdušné balóny totiž snoubí klid, romantiku a adrenalin a to lidi láká. Já si myslím, že darovat k 50. narozeninám let v horkovzdušným balóně je skvělým nápadem. Obdarovaný si bude v moci prohlédnout zemi na které žije již 50 let z ptačí perspektivy. A to pěkně v klidu. Koukat na zem kde žije muže například i při tandemovém seskoku, ale ten pohled si určitě tolik neužije, jak z koše balónu. Tento dárek můžete koupit zde.

  • Oblíbeným dárkem k padesátinám hlavně u žen je změna image. Jde o proměnu osobnosti za vedení profesionálního kadeřníka, vyzážisty a módního stylisty. Mnoho žen touží jednou za čas po změně svého image, tímto skvělým dárek k 50. narozeninám ženě tuto změnu pomůžete realizovat. Žena si den s těmito odbornínky užije a na konci bude příjemný výsledek, který určitě ocení nejen obdarovaná žena, ale i její okolí. Pokud chcete tento dárek k 50. narozeninám dotáhnout do dokonalosti, tak ženě ještě darujte nějaký poukaz na nákup oblečení do nějakého módniho domu. Tento dárek může ženě k padesátinám darovat někdo jiný. Poukaz na nové oblečení se bude dobře kombinovat s výše uvedeným dárkem. U módního stylisty se doví, jak by se měla vhodně odívat a s poukazem na módu si bude moci jeho rady zrealizovat. Tento netradiční dárek k 50. narozeninám můžete koupit zde.

  • Předchozí dva tipy na dárky k 50. narozeninám jsou zážitkové dárky. Osobně si myslím, že zážitkový dárek je tím nejlepším dárkem jaký můžete někomu darovat. Dnešní doba přeje zážitkovým dárkům. Stačí si jen vybrat u firem, které se na zážitky specializují. Jenže ne vždy je jasné, jaký zážitek by oslavenec preferovar. Ne každý chce skákat padákem. Pokud si nejste jisti že Vámi vybraný zážitek oslavenec neocení a přesto chcete k padesátinám darovat zážitek, tak oslavenci darujte poukaz a on si už vybere zážitek svému srdci blízký. Poukaz můžete koupit zde.
 

Několik dalších skvělých tipů na dárky k 50. narozeninámDarujte k padesátinám vstupenku na kvalitní dovadelní hru, muzikál, sportovní akci, knihu, fotoknihu s fotkami oslavence, nebo jeho dětí či vnoučat, pobyt do míst na které padesátník rád vzpomíná, dobrou masáž ….Snad Vám mé tipy na dárky k 50. narozeninám pomohly a pokud ne, tak mám pro Vás tip na další skvělé články plné tipů na dárky k padesátinám na tomto webu. Já osobně doporučuji přečíst si článek Dárek k padesátinám. V tomto článku se zamýšlím nad tím jak vybrat správný dárek k padesátinám.