Navigace

Tipy na dárek

Tandemový seskok Kunovice

 

Na svých webech přináším tipy na originální dárky k narozeninám. Možná jste si všimli, možná ne, ale nejčastěji doporučuji zážitek coby originální dárek k narozeninám. Jiné zážitky doporučuji mladším lidem a jiné starším. Proto jsem  na tomto webu který píše o tipech na dárky k padesátinám zmiňoval hlavně pohodové dárky a adrenalinovým dárkům k narozeninám jsem se vyhýbal. Zjístil jsem, že po adrenalinu a nevšedním zážitku touží všechny věkové kategorie. Nedávno jsme totiž mamce od přítelkyně koupili k narozeninám tandemový seskok v Kunovicích. Z dárku byla nadšená a na seskok se těšila. Mamka od přítelkyně již má přes padesát let, takže s klidnou duší mohu doporučit tandemový seskok v Kunovicích i lidem, kteřá hledají originální dárek k padesátce.


Pokud si chcete o tomto zážitku podrobně přečíst, tak potom doporučuji tento podrobný článek. V článku naleznete i fotografie z Kunovic.

 

Pár základních informací a tandemových seskocích v Kunovicích:


Tandemový seskok probíhá v Kunovicích což je vesnička u Uherského Hradiště. Na seskok se čeká u letiště v areálu, kde sídlí více firem nabízející tandemové seskoky.  Během čekání na váš tandemový seskok můžete sledovat seskoky jiných, nebo si můžete dát něco dobrého v místním bufetu. Nepíši záměrně restauraci, protože jídlo je spíše bufetového styluí. Skáče se většinou přes víkend, na termínu se musí majitel poukazu na seskok domluvit, kromě svého zaneprázdnění je nepřítelem seskoků i počasí, skáče se totiž jen za příznivého počasí. Během dne proběhne několik seskoků. Po příjezdu se dovíte  který seskok bude Váš. 20 minut před nástupem do letadla, jsou účastnici daného tandemového seskoku vyzvání, aby se připravili. Předtím se oblečou do zapůjčené kombinézy, dostranou krátké školení, jak se mají při seskoku a během skoku chovat. V Kunovicích se skáče z 4000 metrů a asi po 55 sekundách  volného pádu se rozevře padák a dalších 7  minut bude Vámi obdarovaný kroužit nad letištěm s padákem.