Navigace

Tipy na dárek

Śkola smyku

Kdo slaví padesátiny, ten už většinou má velké životní zkušenosti. Většina padesátníků již zvolní a nevyhledává adrenalinový zážitek. Ale i přesto Vám přinášim tip na originální dárek pro padesátnika, který má tyto dva atributy. Jde o Školu smyku. Školu smyku můžete koupit zde. V životě platí těžko na svičišti, lehko na bojišti a právě na tuto jednodenní školu toto přísloví platí doslovně. Jde o jednodenní kurz, nebo zážitek. Kdy v první polovině dne bude obdarovaný proškolený a v druhé polovině dne bude jezdit ve vlastním autě po specialním okruhu.

Ve vlastním autě se jezdí kvůli tomu, aby si dotyčný zkusil jak reaguje právě jeho auto na ledě, mokré vozovce v situaci, kdy musí rychle vyhnout překážce na vozovce. Jeho jízdu na specialním okruhu, kde se dá nasimulovat náledí, mokrá vozovka …. bude komentovat do sluchátek instruktor, který bude jezdce sledovat na dráze. Škola smyku porbíhá celoročně, akorát obdarovaný si musí vybrat jeden z vypsaných turnusů. 

Zážitky a vědomosti to jsou věci o které nepříjdem a na zážitky rádi vzpomíname. Samozřejmě musí být zážitek příjemným. Ono v padesátce adrenalinový zážitek při jízdě v kontrolovaném smyku může být právě ten správny zážitek. Přeci jen v těchto letech již člověk žije klidným životem, často ve stereotypě. Proto pouvažujte, zdali zrovna tento dárek nebude vhodný pro padesátnika. Klidně jej můžete koupit i ženě k padesátce.