Navigace

Tipy na dárek

Romantický víkend

Tento dárek, který můžete darovat k padesátinám by se spíše hodil do sekce dárek k padesátinám pro ženy. Ale já si myslím že romantik nemusí být jen žena, zkrátka někdy potřebuje vypnout a odpočinout si každý. A pokud k odpočinku může oslavenec přizvat i osobu s kterou tráví nejvíce času a spolu mohou prožít romantické chvíle, tak si myslím že stojí nad tímto dárkem uvažovat. Samozřejmě tento dárek bude nevhodný pro vyznávače metalu, nebo pivaře, který moc romantiky neprobral. Ale aby jste vybrali ten nejvhodnější dárek k padesátinám, vy znáte oslavence, ale teď už k tomuto zážitku.

Romantický víkend se dá prožit na mnoha místech a v mnoha krásných hotelích. Ale jsou společnosit které se na tyto zážitky specializujíí a ví už co se hodí a co je vhodné. Firma Essence nabízí mnoho romantických víkendů na mnoha místech v republice. Vybrat si můžete z velké nabídky zde. Většinou je pár ubytován v luxusním hotelu a jsou jim nabízeny služby, které navodí tu správnou atmosféru. Večeři při svíčkách, pobyt ve wellness, snídaně obědy. Je to hodně invidualní, záleží na ceně, hotelu a možnostech. Koukněte na jejich nabídku.

Pokud stále uvažujete zdali je vhodné darovat romantický víkend vašemu oslavenci. Tak vězte že ano. Vybočení ze stereotypu je totiž moc krásný dárek, samotný oslavenec by třeba nikdy do takové akce nešel. Není to nic fyzicky náročného, takže je to dárek opravdu pro všechny. Dobré je ještě zajistit třeba pohlídaní pejska, v době nepřítomnosti. A hned s dárkem se nabídnout, že se o domácnost postaráte, protože není nic horšího než po obdarování poslouchat. Jindřišku my bychom tam rádi jeli, ale kdo se postará o našeho Alíka, přeci víš že máme pejska. Proto k zážitku romantický víkend, darujte hned i možnost že se o domácí miláčky postaráte v době kdy si bude oslavenec užívat romantického víkendu.