Navigace

Tipy na dárek

Projížďka veteránem

 Moderní auta. Někteří je zbožňují, jiní je mají za předmět denní potřeby. Někteří hledají sílu, výkon a rychlost. Jiní zase pohodlí, jistotu a bezpečí. Každopádně, již je velmi málo lidí, kteří jízdu v autě považují za něco výjimečného a jedinečného. Souhlasíte? A co jízda ve veteránu?

Jeli jste někdy ve veteránu? Je to úžasný zážitek, který není možné zcela vyjádřit slovy. Při jízdě se vás zmocňuje nostalgie a rázem si připadáte jako člen smetánky 30. let minulého století. Motor nezaměnitelně přede, pneumatiky šumí po silnici a každý se ohlíží. To ve Fabii nezažijete. Proč tento zážitek nedarujete jako neobvyklý dárek? Nechte vašim blízkým zakusit život v minulém století, oživte svatbu či si zpestřete dovolenou.

Kupte třeba dvě hodiny strávené s úžasným vozem Rolls Royce 20HP. Tento vůz, který se začal vyrábět v roce 1922, patřil ke špičkám tehdejšího automobilového světa. Jedná se o takový Maybach 30. let. Luxus v kombinaci s rychlostí. Ne nadarmo nesl ve své době označení "nejlepší automobil světa" a nyní je z něj motoristická legenda.

Nevšední zážitek trvá dvě hodiny, přičemž samotná jízda zabere polovinu času. Řidič vyzvedne osoby kdekoliv po Praze a poté je podrobně seznámí s vozem. Následuje projížďka Prahou proložená zastávkou v restauraci, kde je v ceně možnost občerstvení. Nádech nostalgie s atmosférou Prahy má neuvěřitelné kouzlo a umocňuje prožitek z jízdy. Ve spojení s dobově oblečeným řidičem tak má člověk vezený v automobilu pocit, že se přenesl o desítky let zpět. Komfort jízdy a ochranu před chladem zajišťuje bílá šála a deka na nohy, která ještě více doplní pocit přenesení v čase.

Projížďka veteránem je bezpochyby skvělý tip na dárek. Nabízí možnost skvěle stráveného času a získání nezapomenutelné zkušenosti. Díky nenáročnosti je takováto projížďka vhodná pro každého.