Navigace

Tipy na dárek

Pravá středověká hostina

Blíží se padesátiny a Vy hledáte dárek pro svého partnera? Rádi byste darovali něco, co bude neobyčejné a především předčí všechna partnerova očekávání? Hledáte zajímavý dárek, který můžete darovat k padesátinám, a nezáleží přitom na tom, jestli jste obdarovaného partnerka, maminka, či děti? Potom pro Vás máme skvělý návrh na dárek, který jistě potěší a zahřeje u srdce.

 

V případě, že si Váš partner potrpí na dobrém jídle, kvalitním stolování a příjemném posezení, tak můžete za dárek k padesátinám zvolit pravou středověkou hostinu. Díky této hostině se přenesete do středověké hospůdky, kde si budete připadat jako za dávných časů. Proč dávat k padesátým narozeninám obyčejný dárek, když můžete zvolit dárek, který nadchne každého padesátníka? Navíc tento dárek je vhodný i pro manželské páry, protože pokud se rozhodnete zvolit pravou středověkou hostinu, tak obdržíte Vstupenku pro dvě osoby s dobovým programem a jídlo dle menu "Pro měšťany a konšele i královskou rodinu a její fraucimor". Mezi jídla, která budete moci ochutnat při svém putování středověkem, budou patřit zvěřinová sekaná v kabátku z těsta, kachýnka na medu sypaná perníkem, dančí kýta na víně s pečenými jablky, či kuřata pečená v ohni.

Darujte tedy i Vy svému tatínkovi, či mamince jedinečný dárek k padesátým narozeninám. Pokud se rozhodnete pro pravou středověkou hostinu, tak budete mít jistotu, že se trefíte do noty oběma partnerům, a navíc budou moci tuto skvělou hostinu navštívit společně. Jestliže tedy nevíte co k padesátinám, tak se řiďte naší radou, každý člověk má rád jídlo a proto středověká hostina je dárkem, který ocení každý obdarovaný. Darujte tedy i Vy k padesátinám pravou středověkou hostinu i s jedinečnou atmosféru, kterou dotváří dobový program, ve kterém Vás pobaví potulní hudci, tanečnice, drsní žoldnéři, či se můžete stát svědky hospodské šarvátky. Darujte tedy i Vy k padesátinám jedinečný dárek, který potěší, a především dovolí obdarovanému prožít něco, co jistě nikdy nezažil. Pravá středověká hostina je právě tím dárkem, který si můžete zvolit i Vy a potěšit tak oslavence.

 

Středověkou hostinu můžete koupit zde.