Navigace

Tipy na dárek

Pozvánka na oslavu narozenin

 

Pojďme se podívat co vše nesmí chybět na dobré pozvánce na oslavu  vašich narozenin. Pozvánkou na narozeniny by jste měli dát pozvanému najevo, že stojíte o jeho návštěvu vašich narozenin a že jej touto poznámkou zvete. Proto toto sdělení nezapomeňto do pozvánky napsat. Určitě by jste měli v pozvánce uvést informace o jakou oslavu se jedná, kdy se bude konat, kde se bude konat, od kolika se bude oslava konat. Pokud bude oslava něčím unikátní tak nezapomeňte na pozvánce unikátnost vyzdvihnout, nebo hosta poprosit aby se dostavil na oslavu narozenin například v oblečení z 30. let. Pokud jde o dětskou oslavu a osalva se ponese v nějakém duchu, tak pozvánkou upozorňete že je vstup povolen například jen pirátům, nebo princům.

 

Pozvánka na oslavu narozenin má krome informačního charakteru pro zvaného informační charakter i pro Vás, Předávaním pozvánky se zkuste dozvědět zdali zvaný dorazí na vaši oslavu narozenin. Nebo jej požádejte, aby tak co nejdříve učinil. Pomůžet to Vám v přípravách narozenininových oslav. Protože budete vědět pro kolik lidí máte takovou oslavu narozenin připravit.


Texty na pozvánku na oslavu 50. narozenin, které můžete použít na svou pozvánku:


(datum narození) začínám žít další padesátku.

Rád bych to s Vámi oslavil (datum oslavy) od (čas) v místním (restaurace, hostinec atd…)

Těší se na Vás (vaše jméno)


Přijměte prosím pozváni na oslavu mých 50. narozenin. Oslava se uskuteční (datum oslavy) od (čas) v (název restaurace) v (městě)

Na setkání s Vámi se těší (jméno)


50 let. Příjmětě pozváni k oslavě u příležitosti mého životního jubilea. Oslava se uskuteční (datum oslavy) od (čas) v (název restaurace) v (městě)

Na setkání s Vámi se těší (jméno)


Tento pátek (nebo zadejte jiný den v týdnu). Bych chtěl uspořádat malou oslavu mých narozenin u mě doma. Narozeniny jsou jednou do roka, takže počítej s bujarou oslavou.


Další pozvánky na oslavu 50. narozenin.

Pozvánky na oslavu narozenin naleznete v tomto článku.