Navigace

Tipy na dárek

Pozvánka na oslavu 50 narozenin

 Přinášíme tipy jak udělat vhodnou, originální pozvánku na oslavu 50 narozenin. S přípravou a realizací oslav 50 narozenin má každý hodně práce, některé věci si musíte zařídit sami, jiné zvládne někdo jiný. Pozvat hosty na vaši oslavu musíte Vy. Před napsáním a vytvořením pozvánky již musíte mít jasno kde vaše oslava proběhne, v kolik, v jakém duchu se ponese. Pokud totiž bude oslava třeba ve westernovém duchu, musíte pozvané hosty upozornit na vhodné oblečení. Důležité je taky pozvánku doručit s dostatečným předstihem, aby oslavenci měli čas zařídit si volno, mohli v klidu sehnat dárek k padesátinám, nebo se omluvit. Doporučuji předat pozvánky osobně, pozvaný bude mít totiž možnost se hned na něco zeptat, pokud bude mít potřebu. Pro Vás je hodně důležité zjístit zdali pozvaný dorazí nebo ne, podle toho budete vědět kolik objednat jídla atd.. 
 

Jaké náležitosti pozvánka na oslavu 50 narozenin jsme si již řekli. Je vhodné pozvánku doplnit  pěknou větou, nebo obrázkem. Obrázek nechám na Vás. S textem vám můžem pomoci.

oslava 50 narozenin

Pozvánka na oslavu 50 narozenin text


 • Říká se, že nejlepší roky života jsou stále přede mnou. Chci se podělit o první den s vámi. Zvu vás na mé 50. narozeniny.
 • Přátelství je jedna z mála věcí, které se zlepšuje s věkem. Proto Vás zvu na své 50. narozeniny.

 • Možná jsem o rok starší, ale to nic nemění na skutečnosti, že jsem ještě mladý v srdci. Věk je jen číslo, měřící pomůcka, kterou můžem proti sobě použít, ale nemusíme.

 • Myslím si, že ještě nejsem na vrcholu svého života a proto Vás zvu na setkání, kde to všechno proberem ... a … rozjedem
  pozvanka na oslavu 50 narozenin

Přísloví, které můžete použít na svou pozvánku na oslavu 50. narozenin

 

Několik tipů na skvělé přísloví, které můžete použít na svou pozvánku na oslavu 50. narozenin. Prvních pár přísloví je o stárnutí. Mnoho lidí kolem padesátky totiž uvažuje, zdali již není hodně starý. Ale to je naprostá hloupost, co by pak říkali v 60. 70. 80. … Padesáté narozeniny a pozvánka na vaši oslavu těchto narozenin je tedy idealní příležitostí dát svým známým najevo, že si ze stárnutí nic neděláte. Proto doufám že se Vám mé přísloví  sesbírané z různých zdrojů budou hodit.

 
 • Všichni rádi stárneme, když je nám osmnáct. - Seneca
 • Stárnout začínáme, jakmile rezignujeme na mládí. - W. Churchill
 • Stárnutí není nic jiného než zlozvyk, na který člověk opravdu zaměstnaný naprosto nemá čas. - A. Maurois
 • Stárnutí je nepříjemné, ale je to jediný způsob jak žít dlouho. - Ch. Sainte-Beuve
 • Se špatnou náladou se stárne velmi rychle. - I.S. Turgeněv
 • Muž je tak starý na kolik se cítí, žena je tak stará, jak vypadá. - M. Collins
 • Kdo se chce dožít stáří, musí s tím začít již v mládí. - Anglické

Pokud vás žádný text na vaši pozvánku ne a ne napadnout, nemusíte zoufat. Pozvánka na oslavu 50 narozenin se dá totiž i koupit. Koupi ale příjdete o osobitý přístup, který určitě pozvaní ocení.

Další texty které můžete použit na pozvánky na oslavu 50. narozenin , nebo na pozvánky na oslavu narozeniny.Video pozvánka na oslavu 50. narozenin

Moc video pozvánek na oslavu 50. video narozenin jsem nenašel. Tedy až na jednu, která má šmrc, drive a je moc supe. Tato video pozvánka jen není vhodná pro hodně slušné lidi. Na videu uvidíte i to, jak dnes lidé umí tvořit klasické pozvánky na oslavu narozenin. 

 Pokud si moc nerozumíte s novými technologiemi, zkuste se zeptat mladší generace, zdali by Vám s pozvánkou na vaši oslavu padesátých narozenin nepomohli. Někdy je to skvělá příležitost, kdy mladí mohou pomoci starší generaci a ještě se při tom všichni hodně pobaví a sblíží. Jen si vzpomeňte na to že potřebujete pozvánku s dostatečným předstihem. Nic nevznikne hned.