Navigace

Tipy na dárek

Pivní lázně

 Někdo rád lyžuje, jiný má radši jízdu na kole, ale všichni bez rozdílu rádi relaxujeme. A právě dárek umožňující příjemně strávený čas, nejlépe s někým blízkým, je ten nejlepší. To nejlépe splňují relaxační pobyty. Mohli byste namítnout, že darovat relaxační pobyt je složité, protože nevíte, kdy má dotyčný čas. I pro tuto situaci existuje řešení  v podobě jednodenních pobytů.

Češi v současnosti velmi vyhledávají wellness. Zároveň je český národ znám svou láskou k pivu. Nyní se naskýtá možnost spojit tyto dvě věci dohromady - v pivních lázních. A to zní přinejmenším zajímavě.

Pivní lázně

Pivní lázně Štramberk nabízejí pobyt pro dva v prostředí tohoto malebného městečka, jež se proslavilo především svým tradičním výrobkem -  Štramberskými uchy. Nyní zde naleznete i staročeské lázně.  

Procedura se dělí na tři části. V úvodu člověk absolvuje dvacetiminutovou pivní lázeň. Ta díky své optimální teplotě (35 - 40°) zrychluje krevní oběh a otevírá kožní póry, díky čemuž mohou do těla pronikat minerály a vitaminy, které mají blahodárný vliv na lidské zdraví. Koupel pomáhá v boji proti akné, celulitidě či lupénce. Nejenže uděláte vašim blízkým radost, prospějete také jejich zdraví! Během celého pobytu v lázni můžete neomezeně konzumovat místní pivo Trubač, vyráběné pár metrů od lázní.

Po koupeli následuje čtyřicet minut  nerušené relaxace s nádherným výhledem na městečko a okolí. I to má svůj význam. Organismus není zatěžován a tělo má dostatek času vstřebat sacharidy a proteiny získané z koupele. Tím se kompletně dovrší proces detoxikace těla.

Po lázni a odpočinku na lůžku následuje závěrečný pobyt v solné jeskyni. Po ukončení procedury je možné vydat se na procházku do města a při té příležitosti navštívit jedno ze tří muzeí ve městě.

Celý den je zakončen večeří s přespáním v pokoji na hotelu, kde je připraveno malé překvapení.