Navigace

Tipy na dárek

Padesátkou život teprve začíná! Začněte ho zážitkem!

 

Na našich stránkách můžete najít tipy na zajímavé dárky k narozeninám, které potěší každou lidskou duši. Dneska bychom se mohli zaměřit na dárečky pro zralé ženy, které se rozhodly, že si druhou půlku života pořádně užijí!

Každá žena chce být obdivovaná a nezáleží na tom, kolik let jí je. My se dneska zaměříme na padesátileté ženy, které si po první půlce cesty životem zaslouží trošku odpočinku a relaxace. Jistě se mezi vámi nachází žena, která se blíží k tomuto životnímu jubileu a která si zaslouží právě odpočinek, relaxaci a dokonalou péči, aby načerpala opět energii. Pokud o nějaké takové ženě víte, pak Vám nabízíme pár tipů, jak tuto ženu potěšit originálním dárkem.

 

 

 Thajská masáž

 

Masáž je úžasný způsob jak uvolnit tělo i mysl. A co teprve taková pravá thajská masáž! Dopřejte takto obdarovaným ženám získat novou energii, vitalitu a psychickou rovnováhu, díky zkušeným thajským terapeutkám, které své znalosti získaly v tradičních thajských školách. Po rozproudění vnitřního toku energie přijde příjemné protažení, které uvolní svaly a mysl. Celá masáž trvá hodinu a cena tohoto dárku nepřesáhne 1000,- Kč.

 

Milovnice čokolády

 

Pro milovnice čokolády bude nejlepším narozeninovým dárkem čokoládové rozmazlování v podobě čokoládového peelingu a čokoládové masáže. Nechte tělo své milované oslavenkyně zjemnit a zvláčnit touto skvostnou a nádherně voňavou hmotou. Nechte jí užít si zábal v pravé čokoládě, která uvolní jak tok myšlenek, tak ztuhlé svaly. Celá procedura trvá přibližně 90 minut a cenově se pohybuje přibližně kolem 1500,- Kč.

 

Zážitek do konce života

Chcete-li své milované padesátileté oslavenkyni dopřát zážitek, ze kterého si bude moci odnést něco do konce života, pak je ideální volbou změna image. Každá žena si užívá s chutí, když o ní někdo pečuje. Dopřejte jí tedy jeden celý den této radosti, ze které bude moci čerpat po zbytek svého života. Tým odborníků se bude věnovat pouze jí a poradí ji, jaký účes by měla zvolit a jak se správně líčit a oblékat. Jak jsme již říkali na začátku - padesátkou život teprve začíná! Proč ho nezačít s novým image a vyšším sebevědomím? I padesátiletá žena může vypadat půvabně, sebevědomě a šik!