Navigace

Tipy na dárek

Padesát let? Velká oslava!

Padesátiny je věk, kdy už je opravdu co oslavovat. Tradiční oslava padesátých narozenin by měla být veselá, bujará v širokém kruhu rodiny. Často se zve větší množství lidí – rodiny, přátel, kolegů. Oslavy pak vyjdou o něco dráž, ovšem v padesáti letech si to člověk může dovolit a také by měl mít našetřené nějaké ty úspory.

Jaký je ideální dárek k 50. narozeninám?

Padesátka je dobou, kdy ještě má člověk šanci vyzkoušet nějaký velký životní zážitek než na něj bude příliš starý. Pokud chcete padesátníkovi dopřát zážitek jeho života, zkuste mu koupit jako
dárek k 50. narozeninám třeba tandemový seskok. Nejprve možná bude v šoku, bude se bát. Každý se konec konců bojí, ale jakmile má seskok za sebou, chtěl by to zkusit znovu. Jedná se o nezapomenutelný zážitek, který ovlivní a vryje se do paměti každého, kdo ho vyzkouší. Je to samozřejmě dražší špás, takže je ideální, když se na něj složí více rodinných příslušníků.

Pokud máte rodiče, kteří jsou ve věku kolem padesáti let, určitě jim budete chtít dopřát něco extra. Je to významné výročí. Od dospělých dětí je skvělým
dárkem pro rodiče třeba malá dovolená. Buď je lze poslat někam k moři, nebo vyrazit klidně i s nimi na malou dovolenou v Česku. Krásných míst je dostatek, takže pokud holdujete jako rodina turistice nebo cyklistice, dopřejte svým rodičům aktivní dovolenou v krásném prostředí s jejich dětmi. Jestli jste jako rodina jezdívali na dovolené dříve, připomenete jim staré dobré časy. Kolem padesátky už jsou děti dávno z domu, a ačkoli to rodiče nemusejí přiznat, je jim po dětech jistě trochu smutno. Společná dovolená jim tak udělá radost.

A co třeba dárek jen pro jednoho rodiče? Napadá vás nějaký dobrý
dárek pro tatínka a maminku? Víte, jaké věci by jim udělali radost samostatně? Pokud s nimi trávíte dostatek času, neměl by to být problém. Pokud nevíte a nic vás nenapadá, znamená to, že byste se možná měli rodičům více věnovat.