Navigace

Tipy na dárek

Nejlepší dárek k padesátinám

Asi víte, že 50. narozeniny jsou pro každého velkým milníkem. Oslavenec tuto velkou životní událost mohutně slaví. Tipuji, že zrovna Vy jste na jednu oslavu padesátin pozváni. Dnešní padesátnici se narodili v roce 1962 a již padesát let chodí po tomto světě. Za tu dobu toho hodně prožili a určitě ještě toho hodně zažijí, hodně si toho koupili a hodně dostali. Takže vymyslet nejlepší dárek k padesátinám pro oslavence je vždy velkým problémem. Tentokrát si určitě nevystačíte s nějakým trikem, které nejspíš nebude obdarováný nikdy nosit. Nebo láhví dobrého vína, které je sice dobrým dárkem, ale láhev rychle vypije i když je sebelepší. Za pár dnů si na takový dárek nevzpomene. Budete muset pro tuto příležitost vymyslet něco více originálnějšího. Zkusím Vám tipy poradit. Sám totiž znám onu situaci kdy ne a ne přijít na vhodný dárek k tomu jubileu. Nedávno totiž slavily padesátiny moji rodiče a já s bráchou dlouho zvažovali co jim koupíme. Mamce jsem nakonec koupil houpací síť a taťkovi vapku. Vím nic originálního a proto jsem zřídil tyto stránky, aby jsem jiným pomohl v hledání nejlepšího dárku k padesátinám.

Je mi jasné, že neznám životní příběh oslavence, ani jeho naturel. Což při výběru vhodného dárku hraje vždy roli, ale zkusím tu napsat pár tipů a na Vás bude zdali se inspirujete, nebo ne.

Padesátka to je chvíle kdy hodně lidí rekapituluje svůj dosavadní život a uvažuje jaké to bude po padesátce. Po oslavách bude asi každý na chvíli sednout a být sám. Možná že právě váš dárek by mohl pomoci k regeneraci po oslavách. Co takhle ženě koupit nějaké masáže, nebo welness pobyt. Muži by třeba mohli pro změnu uvítat možnost projet se třeba v luxusním autě,pokud již nějaké takové auto nevlastní. Mě se když uvažuji nad zážitkem nejvíce líbí dárek ve formě zážitku a to let horkovzdušným balónem o kterém píši zde. Pokud se oslavenec nebojí výšek, tak si to představte. Poletí balónem nad krajinou kterou již půl století zná. Pěkně z výšky se bude koukat a určitě si při tom pěkně zavzpomíná na krásné chvíle. Idealní dárek, který určitě neurazí a potěší. Dle mého nejlepší dárek k padesátinám. Já sám by jsem si moc přál dostat takový dárek. Doufám, že nebudu muset čekat na svou padesátku a splním si svůj sen mnohem dřív.