Navigace

Tipy na dárek

Nápady k padesátinám

 

Nedávno slavil můj kolega v práci své padesáté narozeniny. Při jedné pauze jsem se ho ptal, co si přeje k padesátým narozeninám. Zajímalo mě to, protože mám tyto stránky, které se věnují tipům na dárky k padesátinám a já neustále hledám inspirace pro mé tipy pro Vás. Vyjádřil se přesně tak jak jsem čekal. “Já nic nechci, vše co jsem chtěl jsem si koupil. I žena se mě pořád ptá jaký dárek mi má koupit a já nevím.” A tak to je skoro s každým padesátnikem, nebo padesátnicí. Lidé v tomto věku mají skvěle rozjetou kariéru, potřebné věci pro život již mají nakoupené. Děti mají často odrostlé.


 

Mnoho lidí si proto začíná období po padesátce užívat. Cestují po světě, navštěvují kulturní akce, sportují. Ale i když si to často nechtějí připouštět, jejich energie a síla již není taková jaká bývala za mlada. Takže mé nápady k padesátinám budou směřovat hlávně tímto směrem. Nechci Vás nabádat, aby jste kupovali dárek k padesátinám, kterým budete dávat oslavenci že je starý, to ať Vás ani nenapadne. Ale při výběru dárku berte na zřetel kondici obdarovaného. Pěší turistiku ve velkém objemu již v padesáti nezvladne kde kdo.

Nápady k padesátinám

 

Nápady na dárky k padesátinám pro ženy

 

Schválně své tipy rozdělím tímto základním dělením, protože je jasné, že ženy touží po jiných dárcích než muži.


  • Většin žen po celý život experimentují se svou vizáží. Některé ženy mění účesy, jiné jen svou garde robu. S přibývajícím věkem se snaha měnit na sobě něco ještě víc stupňuje. Nemyslím teď  stařeneky, ale u žen kolem padesáteho věku je snaha o vylepšení své vizáže hodně intenzivní. Dnes můžete ženě darovat změnu image s profesionály. Nemám teď na mysli plastickou chirurgii. I když i tu lze darovat. Mám na mysli změnu image formou účesu, líčení a módy. Jedna firma tuto službu nabízí jako balíček. V jeden den se žena sejde s profesionalním vyzážistou, stylistou a kadeřníkem a spolu vymyslí vhodnou změnu pro ženu. Jednou jsem viděl výsledek a stál za to. Myslím že tento dárek ocení nejen žena, ale i muži v jejím okolí. Koupit tento dárek můžete zde.


  • Ženy milují klid a pohodu. Pro mnohé z nás je relaxace dostupná, jen nenacházíme čas, aby jsme si ji dopřáli. Tak to nejspíš bude i s vaši padesátnici. Pokud měla žena  čas, tak nejspíš o něj v posledních dnech přišla. Příprava oslavy 50. narozenin zabere hodně času a samotné oslavy jsou hodně fyzicky i psychicky náročné. Proto si myslím, že darovat ženě k padesátinám wellnes pobyt je skvělý nápad. Nemusí to být ani do nějakého vzdáleného hotelu na druhé straně republiky. Ono právě podívat se do nějakého bližšího hotelu, či wellnes centra není od věci. Třeba se tam ženě zalibí a bude si tento požitek dopřávat mnohem častěji. Tento dárek může být doplňkem a gradací předchozího tipu na dárek. Skvělou nabídku těchto zážitků naleznete zde.


Mnoho skvělých tipů na dárky pro ženy k 50. narozeninám naleznete v nasledujicích článcích:

Dárek k padesátinám pro maminku

Dárek pro ženy k padesátinám Dárek k padesátinám pro ženu


Nápady na dárky pro muže k padesátinám


Muži jsou v každém věku věčnými kluky, proto si myslím, že dárek k padesátinám by měl jejich klučiči duši povzbuzovat. Rozhodně muži nekupujte papuče, nebo pyžamo. Na takové dárky budete mít ještě čas v budoucnu.


  • Muži milují dobrodružství. Jako malí kluci hltají příběhy hrdinů, pak sami podnikají dobrodružné výlety a akce. O nich si potom mezi muži rádi vyprávějí. Jenže s přibývajícím věkem přibývá poviností, únavy. Kamarádí z mládí už nemají čas a možností něco zajímavé zažít ubývá. Toho mnoho lidí využívá a kupují muži zážitkové dárky. Ty jsou stále více oblíbenější. Muži můžete koupit například tandemový seskok s padákem, let v balónu, muž se může projet s luxusním autem, nebo může řídit například tank. Schválně se koukněte zde, určitě Vás nabídka zážitků mile překvapí. Než tento dárek koupíte, tak pořádně zvažte, které dobrodruýství  muž uvítá. Ne všichni muži milují adrenalin, takže tandemovým seskokem nemusíte bodovat. Zážitkové dárky mají tu výhodu, že se na ně nezapomíná a o samotném prožitku bude muž vyprávět ještě za mnoho let, co což se o jiných dárcích nedá tvrdit.


  • Můj druhý oblíbený tip na dárek pro muže je dárek který se dotýka mužova koníčku. Já teď nemám na mysli dárek, který rozšíří například sbírku obrazu. Jestli muž sbíra obrazy. Ale například zaplatit mu výlet do světově uznávané galerie. Uvedu ještě jeden příklad. Muž v minulosti hrál fotbal, dnes už jen sleduje fotbal v televizi, ale víte že se o něj zajíma. Co kdyby jste mu koupili vstupenku například na národní celek. Nebo mu zaplátili výlet například do Barcelony, aby se mohl podívat na zápas v Barceloně. Cestovky toto nabízejí.


Mnoho skvělých tipů na dárky pro muže naleznete v dalších článcích na tomto webu:

Dárek pro muže k padesátce

Dárek k padesátinám pro muže
Dárky mužům k 50