Navigace

Tipy na dárek

Luxusní den pro dámy

Je mi jasné, že luxusní den může znamenat pro každého něco jiného. Pro někoho je luxusní den den klidu, kdy nemusí nic dělat. Pro někoho to může být naopak aktivní den. Ale dokáži si představit, že každá žena či dáma bude považovat za luxusní den ten kdy se o ní bude pečovat jak o královnu. Jedna z možností je, zaplatit ženě pobyt v luxusním kosmetickém salóně. Kde se bude pečovat hlavně ženino tělo a kůži. V důsledku to bude péče i o dámskou duši.

luxusní den pro dámu

Návštěva luxusního salónu něco stojí, takže si toto potěšení většina žen nemůže dovolit Ale pokud jej dostanou coby dárek k padesátinám, pak vězte že na tento luxusní dárek hned tak nezapomenou. 


Tento luxusní dárek pro dámu můžete koupit ZDE. 


Co luxusní den pro dámy obsahuhuje


Během většiny procedur je v salóně použivána kvalitní francouzská kosmetika Thalgo. Někdy si bude dáma moci i vybrat, jakým přípravkem má být ošetřena. 

Co všechno tedy návštěva luxusního salónu obnáší?


Thalgo pleťové ošetření dle výběru (90 minut)
SPA pedikura (90 minut)
Thalgo celotělová kosmetika - Slim&Sculpt (2 hod)
Thajská masáž chodidel (30 minut)

Všechny procedury trvají dohromady cca 6 hodin, takže si péře o své tělo, pleť dáma náležitě užije. 


Kde luxusní den pro dámy probíhá?


Luxusní salón v kterém se dámě dostane náležité péče sídlí v Praze. Výhoda Prahy je ta, že Praha má nejlepší dopravní dostupnost u nás a kromě návštěvy samotného salónu si bude moci dáma užít Prahu i jinak. V Praze je nespočet lákadel. 

Kdy může dáma prožít svůj luxusní den? Dáma může prožít svůj luxusní den kdykoliv, kdy se na tom domluví se salónem. V salóně musí mít volno. Výhoda tohoto zážitku je ta, že je celoroční do salónu neprší, teplo je v něm i v zimě. 

 

Proč by jste měli dámě tento dárek darovat?


Ty nejdůležitější argumenty proč je luxusní den pro dámy skvělým dárkem pro ženu k 50. narozeninám již zazněly, ale pro zopakováni. Ženy o sebe rády pečují. Když jim darujete tento zážitek, tak jim určitě s péči o její tělo pomůžete. Bude se moci zeptat odborníků na to co ji trápí. Pokud denně nechodí do luxusních salónu, tak to pro ní bude i silný zážitek na který jen tak nezapomene a to určitě chcete, aby se na Váš dárek nezapomnělo. Tento dárek patří do kategorie rozmazlovacích. Pokud je totiž splněná předchozí podmínka, tak by si nejspíš takový luxus žena sama od sebe nekoupila, ale jak jej dostane, tak jej ráda zkusí. 


Mohlo by Vás zajímat:


Víc si o luxusním dnu pro dámy můžete přečíst v článku na který odkazuji. V tomto článku je podrobněji rozepsáno to co dámu bude čekat v jednotlivých procedurách. 

Pokud hledáte jiný tip na luxusní dárek pro ženu, pak by Vám mohl pomoci článek luxusní dárek k padesátinám, kde naleznete další tipy. Popřípadě koukněte na další zážitek, který ocení každá žena a tím je změna image. Další oblíbený dárek pro ženy k 50. narozeninám. 

Pokud hledáte jiný tip dárků, než jezážitek, pak doporučuji začít s hledáním v článcích dárek k padesátinám, nebo dárek pro ženy k padesátinám .


Tento luxusní dárek pro dámu můžete koupit ZDE.