Navigace

Tipy na dárek

Luxusní dárek k padesátinám

 Určitě Vás napadlo mnoho tipů na dobrý dárek k tomuto významnému životnímu jubileu. Ale určitě zatím ještě nejste rozhodnutí a hledáte další tipy na luxusní dárek k padesátinám, jinak by jste na mých stránkách věnujícím se tipům na dárky k padesátinám nebyli. Ale zpět k luxusnímu dárku k padesátinám. Určitě Vás napadl dárek ala nákup luxusního vína, luxusního zájezdu, hodinek, šperků. Já by jsem pro
 

Vás měl trochu jiný tip co takhle darovat padesátnikovi, padesátnici Víkend snů na Chateau Mcely, hotel Chateau Mcely je hodinu jízdy od Prahy a nabízí nepopsatelně krásný romantický pobyt. Zní to možná divně, ale proč oslavencovi nedopřád klidu, relaxace v hotelu poblíž domova s někým koho miluje. Vždyť láska je největší dar co máme, klid a pohoda je to co všichni v životě po lásce hledáme. V padesátce lidé ještě mají náladu trávit čas mimo domov, s přibývajicim časem to bude horší a horší a vzpomínat na tak luxusní dárek bude oslavenec, ale i jeho partner a partnerka ještě pěkně dlouho. Vzpomínky a zážitky jsou totiž věci, které vám nikdo neveme.

Hotel Chateau Mcely je 5 hvězdičkový hotel v nadherném zámku s anglickou zahradou. O hotelu a jeho službách píše světový tisk, můžete se o jeho věhlasu dočíst na stránkách o hotelu. Součastí vašeho luxusního dárku budou masáže, vstup do sauny, romantické jídla o několika chodech, možnost koupaní ve vířivce venku, čajový dýchanek na anglickém trávničku v zahradě a mnoho dalšího. Myslím si, že pokud máte v plánu koupit hodnotnější dárek k padesátinám, tak tento zážitek je tím pravým. Obdarovaný si bude moci vybrat termín který mu bude vyhovovat. Pokud vám tento luxusní dárek k padesátinám přijde přeci jen poněkud dražší, můžete zvolit nějakou levnější variantu, firma Essence má mnoho podobných zážitků. Ale vy jste hledali tip na luxusní dárek, tak jsem se nebál nabídnout právě tento zážitek.

Luxusní dárek k padesátinám pro ženy


Když začneme přemýšlet nad luxusním dárkem pro ženu, tak nás nejčastěji napadno nějaký luxusní šperk, nebo nějaké luxusní značkové oblečení. Ale co kdyby jste ženě darovali nějaký luxusní zážitek. Jeden zde již zmínili. Ale ten se dá darovat jak ženě, tak i muži. Teď se podíváme na dva luxusní zážitky vyloženě pro ženy, nebo dámy. Pokud je tímto oslovením neurazíme.

Změna image


Naprosto netradiční dárek, který překvapí a potěší každou ženu. A nejen ji, výsledek určitě překvapí a potěží i ženino okolí. Dle mého je toto přesně tím dárkem, kterým překvapíme. Nemluvě, že tento dárek se dá pěkně rozšířit a to například poukazy na oblečení, které se bude k novému image ženy hodit. Víc se o tomto dárku dočtete v článku změna image.

Luxusní den pro dámy

Ženy rády pečují o své tělo. Dopřejte jim proto luxusní péči v luxusním salóně. Toto je přesně ten dárek, kterým ženu příjemně a užitečně rozmazlíte. Dle mého je toto ideální dárek pro ženy, které o sebe pečují, ale nedovolí si navštívit drahý kosmetický salón, ať už že na to nemají, nebo že jim příjde hloupé za salón tolik utrácet. Nicméně padesáté narozeniny slaví každá žena jen jednou, takže se nebojte ženu vaším dárkem rozmazlit. Víc informací o luxusním dnu pro dámy