Navigace

Tipy na dárek

Jízda na okruhu

Vymyslet dárek k narozeninám dá občas pořádně zabrat. Zvláště v případě, že si oslavenec zaslouží něco mnohem originálnějšího, než je obrovská bonboniéra či lahev vína. Dárek, co potěší a nadchne, nemusí být nutně nějaká věc, která zmizí po prvním užití, nebo se na ní bude snášet prach někde ve vitrínce, ale třeba zážitek, na který se jen tak lehce nezapomíná.

 

Žádný muž nepohrdne notnou dávkou adrenalinu, napětí a rychlé jízdy v autech, která celý život obdivuje a prohlíží si je v časopisech. Jízda závodním autem na okruhu se může stát skutečně netradičním dárkem, když všechny nápady došly, nebo už byly vyčerpány. Takový dárek je skvělým tipem na ohromení každého muže. Ať už oslavuje dvacetiny nebo třeba padesátiny. Významné životní jubileum si zaslouží oslavit ve velkém stylu. Z originálního dárku se tak může stát splnění celoživotního snu.

Srdce se rozbuší a hladina adrenalinu stoupne, když si obdarovaný sedne do závodního auta a před sebou bude mít pouze dráhu a možnost překonat i ten nejlepší rekord tratě. Celou hodinu a půl si bude moci užívat pocity opravdového závodníka, kterému nic nestojí v cestě tomu - trumfnout sám sebe a své představy o závodění.

Závodní okruh v Libereckém kraji je připraven nabídnout každému návštěvníkovi vše, co od svého zážitku očekává. Do světa závodění a burácejících motorů vtáhne již zaškolení, při němž se každý dozví mnoho zajímavostí a dostane tipy pro ještě lepší požitek z jízdy a svého výkonu za volantem. Do speciálně upraveného Fordu Fiesta pak usedne s přilbou na hlavě a soustředěnými myšlenkami na závod v ní.

Jízda na závodním okruhu se stane neopakovatelným zážitkem a nejnápaditějším dárkem, který mohl muž k oslavě svých (nejen) padesátin dostat. Kulatiny přichází jednou za deset let, i to je jeden z důvodů, proč se nechat inspirovat a darovat zážitek, který bude doprovázen krásnými vzpomínkami.

 
Jízdu na okruhu doporučuji koupit zde.