Navigace

Tipy na dárek

Hůmorné dárky k padesátinám

 

Neznám nikoho kdo by se nerad smál. Smích je zdravý, dělá nás šťastnými. A hůmorné dárky by měly být právě ty dárky, které budou umět obdarovaného rozesmát a nejen jeho. Člověk který oslavuje padesáté narozeniny by se měl smát, protože slaví významné jubileum. Jenže často tomu tak není. Protože mnoho lidí při padesátce začně uvažovat, že jsou staří, že jim ujíždí vlak, že mnoho věci nestihli a už asi nezjistí. Což je samozřejmě hloupost, co si asi budou říkat při oslavě 60. tých narozenin, budou vzpomínat jak jim bylo skvěle, když jim bylo padesát. Ale já jsem se tu nechtěl zabývat psychologii padesátin.

 

Já se chci poděli o tipy na hůmorné dárky k padesátinám. Vybrat totiž dobrý hůmorný dárek není jednoduché. Jednoduché je vybrat ptákovinu, ta určitě všechny pobaví, ale po oslavách padesátin se bude na pouze prášit a majitel ptákoviny si nebude vědět rady co tímto dárkem. A to určitě nechcete.
Vtipné dárky k 50 narozeninám můžete koupit zde.
Hůmorné dárky k padesátinám


Tipy na hůmorné dárky k padesátinám


  • Nedávno slavil padesátiny náš kolega v práci. Náš kolega má hodně mladé děti a víme o něm, že každé kulatiny těžce nesl. Takže jsme se rozhodli že mu kromě hlavního dárku mobilu dáme i hůmorné dárky. Ať si oslavy užije a během nich přijde na lepší náladu. První hůmorný dárek který dostal byla paruka.Paruk je na trhu mnoho od superlevných po super drahé. My jsme mu koupili střední kvality. Paruka je pořádné pačo. Vlasů mu na hlavě s věkem ubývá, tak jsme mu při gratulování říkali, že paruku má do budoucna. S parukou se dá užit mnoho srandy, hned na oslavách vzniklo několik povedených fotek. Paruka najde uplatnění na karnevalech, mikuláších atp… Jak jsme od kolegy slyšeli, paruku mu doma zabavily děti.

  • Druhý dárek byla malá sranda a byl to doplňek k prvnímu dárku. K paruce dosta brýle s růžovým sklem, tvarem to byly lenonky. Brýle s  parukou perfektně ladily. A tento dárek dostal se slovy, aby se na svět díval růžově. Šlo o levný dárek, ale užili jsme si s ním taky hodně srandy.

  • Poslední dárek který náš kolega k padesátým narozeninám dostal byla dopravní značka s maximalní padesátkou. Tuto značku někdo sehnal již při oslavách jinačích padesátin. Na značce byli podepsáni všichni kdo se tehdy oslavy padesátin zůčastnili. Ze značky se stal putovní dárek, jen jména byly smazána a nahrazena jinými. Ze značky, která je přesně tou ukázkou méně praktického hůmorného dárku se stal dárek putovní. Určitě bude putovat mezi čerstvými padesátniky ještě mnoho let a bude všem dávat najevo nejen to, že jim je padesát, ale i to že i další lidé před ním to po padesátce zvládají.

  • Na konec by jsem chtěl přidat ještě jeden tip na hůmorný dárek k padesátinám, který je hodně praktický. Jde o dort s toaletních papírů. Toaletní papírové ruličky se totiž dají pěkně poskládat. U dortů k padesátinám jsem viděl svíčky z bankovek. Tím nemyslím že by se měly svíčky zapalovat, ale tělo svíčky byla srolovaná bankovka. V realu tedy šlo spíše o finanční dár s toaletním papírem navíc. Myslím si že tento dárek je oným hledaným praktickým hůmorným dárkem, na který se bude vzpomínat, ale nebude překážet. Pro lepší představu koukněte zde.  • Myslel jsem si že předchozím tipem skončím, ale když už jsme u toaletního papíru, hodně oblíbeným dárkem v posledních letech jsou potištěné papíry. Na trhu se dají najít různé druhy. Na některých jsou natištěny vtipy, na dalších sudoku. Koukněte se na nabídku někde na internetu a možná že najdete vhodný toaleťák s motivem, který by se oslavenci, nebo oslavenkyni líbil.
 

Vtipné dárky k 50 narozeninám můžete koupit zde.


Podobné články:

Srandovní dárky pro muže