Navigace

Tipy na dárek

Golfový kurz

Sháníte originální dárek? Vymyslet něco kloudného, obzvláště pro lidi kolem padesátky, je velmi těžké. A co třeba zážitek. Zážitek, který obdarovaného jistě zaujme. Jenomže dnes se nabízejí samé skoky s padákem, zorbing a jiné zážitky, které se pro lidi kolem 50 let příliš nehodí. Vy ale nechcete opět kupovat víno nebo poukázku na nákup knih. Chcete něco nenáročného, ale přesto zajímavého, protože dobrý dárek má obdarovaného především potěšit a nabídnout mu nenáročný způsob vyžití.

 

Lidé pravidelně trávící čas na čerstvém vzduchu jsou nejenom v lepší fyzické, ale také v psychické kondici a vedou tedy lepší a šťastnější život. Dopřejte vašim blízkým chvíle, které jim připomenou, že je důležité zůstat aktivní a užívat si života.

Toto všechno splňuje golfový kurz. Účastník kurzu se nemusí bát, že by něco nezvládl. Všechny potřebné úkony mu ukáže a poté naučí zkušený trenér. Stejně tak s vybavením si nemusí lámat hlavu, veškeré potřebné vybavení obdrží před vstupem na hřiště. Kurz golfu je venkovní aktivita a venkovní prostředí je pro mnohé lidi příjemnější, než trávení času někde uvnitř.

 Během kurzu se účastníci učí základy hry - švih, postoj, chipping, putting atd. Nejprve si vše vyzkouší na cvičném odpališti, poté pod dozorem trenéra odehraje jednu hru přímo na opravdovém hřišti. Kurz trvá tři hodiny, které jsou bezezbytku vyplněny hrou golfu. Po těchto třech hodinách je možné v areálu hřiště zůstat zdarma neomezeně dlouho a dále se věnovat golfové hře, přičemž jediné poplatky se platí za další tréninkové míčky.

Kurz golfu je velmi dobrý tip na dárek, neboť nabízí starším lidem sportovní a přesto nenáročné vyžití. Ačkoliv se to nemusí zdát, během hraní se posiluje celé tělo a po třech hodinách strávených na hřišti budou i sami účastníci cítit, jak jsou po hře protažení.

Kurz Golfu můžete koupit například zde.