Navigace

Tipy na dárek

Dárky pro muže k 50

 Muži po padesátce mají touhu vyzkoušet si věci o kterých zatím jen sněli. Dobře si totiž uvědomují, že pokud to nestihnou v brzkých letech, tak se jim onen sen již nesplní, protože sil a energie začne ubývat. Aby jsem to k něčemu přirovnal cestu kolem světa se mnohem lépe realizuje v 50 sáti než v sedumdesáti, kdy člověk řeší úplné jiné problémy. I přes tento fakt někteří muži zůstanou jen u snění, protože pokud svůj sen nerealizovali do padesátky, tak pro to měli nejspíš nějaký důvod, jeden z hlavních určitě byl strach z pochybení.
 

Proto si myslím, že váš dárek pro muže k 50. narozeninám by měl sny a přáni muže přibližovat. Určitě dárkem k padesátinám nesmíte muži říkat už jsi starý, protože stáří v dnešní době přichází mnohem později. Dárkem by jste měli muže popostrčit, nebo mu jeho sen splnit, sice ne tak jak by si jej nejraději muž představoval, ale kousek snu se dá splnit vždy, jen to chce trochu kreativity. A pokud Vám příjde, že toto plnění je trošku dražší, tak se zeptejte dalších lidí, kteří na mužove padesátiny přijdou, zdali se s Vámi na mužův dárek nesloží. Padesátiny se slaví jednou za život a osobně si myslím, že jde o největší narozeniny.

Dárky pro muže k 50

Tipy na dárky pro muže k 50. narozeninám


  • Pokud si muž za svůj život nesplnil sen každého muže a to nepořídil si pořádné auto, tak hned na úvod mám pro Vás tip na skvělý dárek. Samozřejmě za předpokladu, že má muž rád luxusní auta a Vy víte, že po nějakém touží. Nebojte se nebudu Vám radit aby jste koupili auto, to by bylo nejspíš nad váše finanční možnosti a ani by se to neslušelo. Tedy pokud nejste rodina ala Babišovi, Kelnerovi :) Já mám pro Vás trošku jinačí tip. Auto muži kupovat nemusíte, ale můžete mu koupit možnost alspoň na chvíli se v luxusním autě projet. Na trhu je totiž několik firem které nabízejí možnost projet se v supersportovních autech, nebo i v jiných motorových vozidlech. Vy nejspíš znáte mužův vkus a víte po čem víc touží, zdali po výkonných sportovních autech, nebo po terenních hummrech, či má touhu řídit tank. Skvělou nabídku naleznete zde.


  • Mnoho mužů touží po adrenalinu s přibývajícím věkem totiž možností zažít něco adrenalinového ubývá. Pro stárnoucí muže, kteří milují adrenalin je oblíbeným dárkem tandemový seskok. U tohoto dárku je ta výhoda, že kromě domluvení termínu a krátké instruktáže před samotným skokem není kladena žádná dovednost na muže. U tohoto dárku jen musí být splněn předpoklad, že se muž nebojí výšek a má rád adrenalin, protože ne všichni muži mají rádi adrenalin, i když si to některé ženy o svých mužích rády myslí. Velkou nabídku tandemových seskoků naleznete zde.


  • Můj další tip není tip na dlouhodobé sny, ale je to tip na věc po které muž po oslavách svých padesátých narozenin bude toužit a to chvilku klidu a relaxace. Oslavy padesátin jsou totiž hodně náročné. Muž většinou připravuje víc oslav, je středem pozornosti většinou po několik týdnů a vsadím se, že po tomto výkonu bude rád za Váš dárek k 50. narozeninám. Mám teď na mysli wellness pobyt, nebo pobyt v pivních lázních. V obou případech bude moci na chvíli vypnout. V klidu zavzpomínat jak na proběhnuvši oslavy padesátin, tak na vše co se během prvního půlstoletí událo. Nejlepší je kupovat tento pobyt pro dva, aby mohl vyrazit i se svou manželkou nebo přítelkyni. Když budete vybírat, tak skvělou nabídku pivních lázní naleznete zde.  U wellness pobytů by jsem se nebál hledat dárek i v hotelích, které jsou relativně blízko mužova domovu. Běžně totiž do hotelu který je třeba 30km od domovu nejezdíme a wellness hotely nejsou zrovna nejlevnější, právě proto mu kupte pobyt do takového hotelu. Třeba se mu wellness zalíbí a bude tam jezdi jen na procedury. Nemluvě že blízkostí k domovu nemusí řešit co s květinami, psy atd…


  • Můj poslední tip na dárek pro muže k padesátinám bude zase ze sekce zážitků, jako všechny předchozí tipy. Já si totiž myslím že zážitky jsou nejlepší dárky, které můžem darovat. Dobré jídlo sníme, oblečení vynosíme, ale na něco neobvyklého nezapomenem a tak to je se silnými zážitky. Jeden z nich může být let v balónu. Já mám tento zážitek nejraději, protože z koše balónu má člověk čas vidět svět v kterém žije pěkně z odstupem a nadhledem. Myslím, že každý z nás by se měl jednou za čas zastavit a podívat se na svůj život, své okolí s nadhledem. A ze vzduchu je to nejlepší. Jde o klidný zážitek, samozřejmě jen pro Ty muže, kteří se nebojí výšek. Skvělou nabídku různých letů v balónu naleznete zde.


Tipů na dárky pro muže k 50. narozeninám by jsem mohl napsat ještě mnoho, ale bylo by to zbytečné, protože jsem o nich psal již na jiných místech, pokud tedy hledáte další inspiraci pak ji možná naleznete v stejně nazvaném článku Dárky pro muže k 50 na stránkách netradicnidarkypromuze.cz. Popřípadě dárky pro muže k 50. narozeninám. Nebo můžete pokračovat v čtení dalších tipů na těchto stránkách ať už na úvodní stránce dárky k padesátinám, popřípadě v vynikajícím článku Dárky mužům k 50.


Zážitkové dárky pro muže k 50. doporučuji koupit ZDE.