Navigace

Tipy na dárek

Dárky mužům k 50

 Doporučovat dárek muži k 50 je těžký úkol. Protože jeden muž v padesátce může být čerstvým tatínkem. Další je již zasloužilým dědou. Jiný muž může cestovat po světě  a běhat maraton a další pro změnu může být nemocný. Někteří muži se ani padesátky nedožijí. Ale nemalujme čerta na zeď.
 

V tomto článku naleznete několik tipů na dráky pro muže k 50 narozeninám. Doufám že v tipech naleznete potřebnou inspiraci. Pokud ne, tak koukněte na další skvělý článek Dárky k padesátinám. Dalším zdrojem velké inspirace Vám můžou být stránky s tipy na dráky pro muže. Ale zpět k dárkům pro muže k 50.


Tipy na dárky mužům k 50:


  • Nejen ženy rádi mluví o dovolené, která se jim v minulosti moc líbila. Například můj taťka pořád vzpomíná na krásnou dovolenou u Máchova Jezera. Je mi jasné, že dnešní možnosti cestování jsou mnohem větší. Ale co kdyby jste mu koupili pobyt do míst na které tak často  vzpomíná. Pokud do takového dárku půjdete. Tak si nejdříve zeptejte manželky, přítelkyně zdali s ním pojedou. Je jasné, že na pobyt nepojede sám, takže jej budete muset koupit minimálně pro dvě osoby.


  • Pracným ale hodně originálním dárkem je videoprezentace s dosavadním mužovým životem. Snad každý muž slaví padesátku ve velkém stylu. A při oslavách je dobrá příležitost muže překvapit a promítnout mu fotky z jeho mládí. Tento dárek je extrémně náročný na čas, kromě samotné prezentace musíte sehnat projektor. Ale myslím si, že tento dárek hodně potěší. Nejelší je fotky z prezentace nechat ještě udělat jako fotoknihu, nebo koupit album a do něj fotky založit. 1. fotoknihu si v klidu bude moci prohlédnout nejen oslavenec, ale i hosté 2. zůstane mu hmatatelná památka a s tímto dárkem můžete přát jako první a s videoprojekcí muže můžete překvapit později. I s tímto dárkem bude muste spolupracovat mužovo okolí. Výsledek bude stát za to. Jde opravdu o originální dárek.

  • Pokud nemáte moc času a chcete muži k 50 koupit dárek na který nezapomene, tak mu kupte nějaký zážitek. Zážitek volte podle charakteru muže. Má li rád dobrodružství a adrenalin, tak mu vyberte například tandemový seskok. Je li romantik tak let v balónem nad místy kde 50 let žil jej určitě potěší. Má li rád jídlo, tak mu kupte nějaký gurmánský zážitek. Osobně doporučuji kouknout se na nabídku firmy Essence. Zážitkový dárek má velkou výhodu, že na něj nezapomenete, což u pyžama, papučí, dobré láhvi se může stát již za pár měsíců. Takže tento dárek je navěky i když samotný zážitek trvá třeba jen pár sekund.

  • Muži jsou často velké konzervy a muži kolem padesátky už například netihnou k technologickým novinkám. Jeden z důvodů je, že jsou i dražší. Jestli je to případ i vašeho oslavence, tak máte jedinečnou šanci a můžete mu koupit například chytrý telefon, tablet, nebo notebook. Sice tento dárek rychle zestárne a hrozí, že při oslavě 60. narozenin si již na Váš dárek nevzpomene. Ale možná v něm probudíte touhu zkoumat nové věci a práci s novou elektronikou si tak osvojí, že váš dárek přinese i praktický účinek do dalších let.

Z předchozích tipů na dárky mužům k 50 Vám může přijít, že to jsou drahé dárky. Ale k padesátinám se kupují hodnotnější dárky, protože i oslavenec má většinou větší výdaje s oslavami a hlavně jde o významné lidské jubileum. Další důvod je dát muži hodnotný a přínosný dárek. Lahví s alkoholem, trik již za 50 let dostali určitě hodně. Oslavy padesátin bývají velké, takže i na dárek se může složit víc lidí.


Doufám že Vám tento článek pomohl při výběru dárku pro muže k 50 tinám. 

Další inspiraci naleznete například v článku Dárky pro muže k 50. narozeninám.