Navigace

Tipy na dárek

Dárky k 50. narozeninám pro ženy

Každou chvíli vybíráme někomu dárek. Protože se blíží něčí narozeniny a Vy si lámete hlavu jaký dárek k narozeninám koupit. Někdo si dá záležet a s výběrem si dá práci. Někdo výběr dárku nijak neřeší a koupí první věc co jej napadne, ke škodě všech zůčastněných. Někdy si při výběru povzdechnem, že toto jsme už koupili loni či předloni. Proč toto píši. Tak za prvé proto, že si myslím, že vyběr dárku, samotné darování by mělo být rituál a hlavně čas, který obdarovanému rádi věnujem, protože jde o nějaké vyjádření přátelství, náklonnosti. Jde o vzájemné ověření vzájemného vztahu, ať se nám to líbí, nebo ne. A za druhé tentokrát se Vám bude dárek snadněji vybírat. Teď nemyslím z pohledu co koupit. Dárky k 50. Narozeninám jsou většinou dražší dárky. Takže tentokrát můžete vybírat i jiné dárky, než běžně dávate. Což je dobrá zpráva, na druhou stranu to není dobrá zpráva pro vaši peněženku.

 


Než se vrhneme na samotné tipy na konkrétní dárky, tak snad jen. Někdy je lepší se složit na dražší dárek ve více lidech a dát padesátnici či padesátnikovi hodnotnější dárek. Pokud se rozhodnete pro tuto cestu, tak se co nejdříve domluvte s dalšími lidmi o kterých víte, že s Vámi půjdou na oslavu padesátých narozenin.


Dárky k 50. narozeninám pro ženy

Foto: dárky k 50. narozeninám pro ženy

Tipy na dárky k 50. narozeninám pro ženyŽeny o sebe rády pečují. S přibývajícím věkem se jejich snažení ještě víc stupňuje. Jak by se snažily zastavit stárnutí, které neumí nikdo na světě zastavit. To se nedaří ani nejumíněnějším ženám. Nicméně zpomalit jej jde, alespoň co se týče vizáže a dobrou péči o tělo. Proto hodně oblíbené dárky k padesátinám jsou změna image a luxusní den pro dámy. Oba dárky spadají do kategorie zážitkových dárků. A pokud tyto zážitky žena běžně neprožívá, tak jde také o nezapomenutelné dárky. Oba zážitky jsem zde již podrobně na těchto stránkách rozepsal. Takže jen v kostce změna image je celodenní snažení tří specialistů o to, aby společně s ženou vymysleli a zrealizovali její nový image. Jde o vizážistu, stylistu a kadeřníka. Víc o změně image.

Daruj ženě k padesátce zážitek Změna image, koupit tento dárek můžeš ZDE..


Luxusní den pro dámy, je takový název, který by mohl pod sebou skrývat všelico. Nebudu Vás napínat, jde o pobyt v luxusním kosmetickém salóně. Kde se ženě budou věnovat jejímu tělu, pleti a potažmo i duši. Myslím, že toto si nechá líbit každá žena. Víc si o tomto dárku můžete přečíst v článku Luxusní pro dámy na portálu k-narozeninam.cz.

Daruj ženě k 50. narozeninám luxusní den v luxusním salóně, koupit tento dárek můžeš ZDE.


Oblíbené dárky k padesátinám jsou různé módní doplňky. U těchto dárku je super to, že většinou nevadí, že žena již podobný doplňek vlastní. Ženy totiž rády módní doplňky různě kombinují. Takže pokud má žena tři kabelky, tak je určitě jednou za čas vymění ať udělá nějakou změnu. Já osobně nejraději nakupuji modní doplňky na Vinatnis.cz. Mají tam velký výběr za super ceny.

voňavý dárek pro ženu k padesátinám

Můj poslední tip na dárek pro ženu k 50. Narozeninám je tip na voňavý dárek. Darujte ženě k 50. Narozeninám kvalitní parfém. Většina žen si během svého života kupuje vůně toaletní vody. Drahé parfémy ji přijdou jako zbytečný luxus.Udělejte ji radost a darujte jim kvalitní vůni. Co takhle darovat ženě nejznámnější a podle kritiků historicky nejlepší parfém Chanel No.5. Tuto vůni, ale i mnoho dalších doporučuji nakupovat v renomovaných eshopech, jako je například Parfemy.cz . U těch známých máte jistotu, že koupíte originální parféme, za dobrou cenu.

 


Podobné články:


Pro další inspiraci doporučuji tyto články.
Dárek pro ženy k padesátinám
Dárek k padesátinám pro ženu