Navigace

Tipy na dárek

Dárek pro ženu k 50. narozeninám: Změna image

 Pokud přemýšlíte, co hodnotného darovat k 50. narozeninám ženě ve vaší rodině nebo okolí, zkuste originální dárek ve formě zážitku, na který se nezapomíná, a který má navíc určitou dlouhodobou hodnotu. Ženy chtějí vypadat dobře v každém věku, proto je určitě potěší poukaz na Změnu image v prestižním pražském studiu Bomton. Tento poukaz navíc obdržíte v dárkovém balení spolu s průvodním dopisem, ve kterém jsou uvedeny jak důležité informace, tak i věnování od toho, kdo tento dárek zakoupil.

Nejde o to vytvořit novou osobnost, ale přizpůsobit všechny kroky osobnosti stávající. S proměnou se žena vždy musí ztotožňovat. Tato proměna může být velmi viditelná a radikální a přitom nemusí jít ani o velkou změnu účesu, jako celkový pohled na sebe samu a možnosti, jaké jsou před námi.Starat se o vás bude tým profesionálů, který se skládá z kadeřníka, vizážisty a stylisty. Změna image trvá jeden den. Nejprve je potřeba dobře se s ženou seznámit a zjistit, jaký styl preferuje, jaké má koníčky, zaměstnání a co je jí blízké. Kadeřník se postará o nový a moderní účes ladící s životním stylem i osobností. Vizážista ženu pěkně nalíčí a poradí, jak se starat o pleť a jak se líčit pro různé příležitosti i v domácích podmínkách. Celý proces je zakončen prací módního stylisty, který doporučí jak se oblékat a ukáže vám nějaké módní kousky vhodné právě do vašeho šatníku.

Jde o příjemně strávený den plný nových informací. Vše je nenásilné a rozhodně se nemusíte bát, že se vám změna nebude líbit. Cílem je proměna vzhledu a zvýšení sebevědomí, žena zjistí, že se jde líčit, česat a oblékat moderně i ve věku padesáti let. Uvidíte, jak vás potěší následné obdivné pohledy rodiny, přátel a kolegů v práci.

Změna image je hodnotným dárkem pro každou ženu nejen k 50. narozeninám, ale v každém věku a k mnoha dalším příležitostem.

Zde můžete změnu image zakoupit.