Navigace

Tipy na dárek

Dárek pro muže k padesátinám

Znáte to, když se budoucího oslavence zeptáte co by jsi si přál. Tak od něj uslyšíte odpověď nic. Vše mám, nic nepotřebuji. Takovou odpovědí Vám budoucí padesátník nepomohl a nezbývá tedy než mu vybrat dárek sami. Pokud hledáte inspiraci na dárek pro mužem, který koupíte tak čtěte v článku Dárky pro muže k padesátinám. Pokud ovšem hledáte inspiraci na originálně vlastnoručně vyrobený dárek, tak jste zde správně a pokračujte.

 

Moc krásný dárek dala taťkovi k padesátinám začínajicí zpěvačka Elis. V době kdy její taťka slavil padesáté narozeniny ještě studovala a všem nám je jasné, že peněz na nějaké drahé dárky moc neměla. Proto mu darovala dárek, který musí potěšit každého otce. Darovala mu osobně složenou písničku s textem na tělo. Koukněte sami na její dárek.
Zážitkové dárky pro muže k 50. doporučuji koupit ZDE.
Je mi jasné, že lidí, kteří umí dobře hrát, zpívat a ještě k tomu skládat písničky v naší populaci moc není. Tento tip na originální dárek a ukázku berte jako ukázaní směru, kudy by se mohly ubírat Vaše uváhy o dárku pro muže k padesátinám. Nevím v čem vynikáte, ale zkuzte zvážit, zdali muži nemůžete k padesátinám například něco vyrobit. Popřípadě upéct či uvařit. Muž bude určitě organizovat oslavu svých padesátých narozenin a určitě na ní rád naserviruje nějakou kulinářskou dobrotu. Popřípadě takovou oslavu může dobře rozjet fotoprezentace s dosavadním životem a úspěchy oslevence. Prezentaci na památku může oslavenec dostat ještě v podobě fotoknihy a věřte, že takový dárek, který než peníze bude stát hlavně váš čas muž ocení. Nejen ve chvíli kdy se budou fotky promítat na stěnu během oslav. Ale i v klidu, kdy se podíva na fotky ve fotoknize. Pokud se pustíte do výroby takového dárku, tak je nejlepší oslovit za tímto účelem manželku, nebo rodiče oslavence a poradit se, jaké fotky by bylo dobré do prezentace dát a co k nim napsat. O přípravě takového dárku oslavenec nemusí mít ponětí a myslím si, že jej takovým dárkem určitě dostanete.

 
Zážitkové dárky pro muže k 50. doporučuji koupit ZDE.