Navigace

Tipy na dárek

Dárek pro muže k padesátce

 Není to tak dávno co můj taťka oslavoval padesát let. Toto významné jubileum bývá noročné pro všechny strany. Sice se vždy bujaře slaví. Ale v hlavě oslavence to uričtě pracuje s úvahami koho na oslavy pozvat, začíná mi jít na šedesát. Hosté zase řeší co koupit muži k padesátce. Vždyť pokud žil trochu poctivě svůj dosavadní život, tak už si splnil většinu svých tužeb. Možná už ubylo adrenalinových zážitků, přeci jen muž v padesátce již myslí na to že na světě není sám a má za své okolí zodpovědnost. Možná díky tomu se jeho život pomalu stal stereotypem. Jenomže asi to nebude v dalších letech lepší. Co tak mu trochu ten stereoty rozbít a darovat mu zážitek. V dnešní době se dá zážitek darovat jednoduše. Nemusíte pro to zjíšťovat možnosti, nebo shánět lidi, kteří by pomohli vytvořit zážitek. V dnešní době je tolik možností, velké firmy se zkušenostmi třeba jako firma Essence, nabízejí velký výběr zážitků a na Vás je jen vybrat ten správný, který by se vašemu muži hodil. Určitě znáté své finanční možnosti, taky víte co vašeho padesátníka baví, jaké je povahy. 
 

Pokud plánujete koupit nějaký hodnotnější dárek, tak si myslím že takový let balónem je opravdu dobrá volba. Umožnit budoucímu padesátnikovi kouknout se na zem z ptačí perspektivy. Já si vždy představuji jaká to musí být pohoda, letět nad krajinou, kterou dobře znám. Nerušen nikým, sem tam zasyčí plamen, který nahřeje vzduch v balónu. Vždy jak vidím balón na obloze, tak si tu naprostou pohodu a klid představuji. Vzhlížet na krajinu kde již dlouho žiji z výšky bude určitě budit plno vzpomínek. Další lidé zase budou vědět, že v tom balónu letí jejich otec, dědeček, soused, kamarád. Tím si myslím, že je to opravdu zajímavý dárek pro muže k padesátce.


Tipů jaký zážitek vybrat by jsem měl hodně. Ale nejlepší je nahlédnout do nabídky a vybrat ten správný. K zážitku dostanete pěknou krabičku s průvodním listem o zážitku, takže na oslavy nepříjdete s prázdnou. Oslavenec si bude muset jen domluvit vhodný termín. 

Přeji co největší inspirativní hledání. Vymyslet a koupit vhodný dárek pro muže k padesátce, to je vždy náročné. Doufám že jsem Vám trochu v úvahách pomohl.

Další tipy na dárky pro muže k padesátinám naleznete zde.
 
Zážitkové dárky pro muže k 50. doporučuji koupit ZDE.