Navigace

Tipy na dárek

Dárek k padesátinam pro ženu

Sám vím jak je těžké kupovat dárek k padesátinám pro ženu. Nedávno padesátiny slavila moje mamka a vymýšlením vhodného dárku jsem se hodně potrápil. Nicméně přemýšlel jsem nad výběrem vhodného dárku rád. Vždyť žena, které jsem to kupoval je má maminka a ta si pěkný originální dárek k padesátinám zaslouží. Po narozeninách mě napadlo vytvořit tento web. Na kterém radím lidem jaký dárek mohou k padesátinám koupit. Před lety jsem ještě nad dárky přemýšlel trochu jinak a proto jsem nakonec mamce koupil luxusní houpací síť. Dnes už vím, že by jsem koupil úplně jiný dárek. A jaký by tento dárek byl? Asi by to byl dárek podobný tipům, které zde přináším.
 

Tip na dárek k padesátinám pro ženu

Dárek k padesátinám pro ženu

Pohoda je skvělým dárkem pro ženu k padesátinámPři výběru dárku k padesátinám pro ženy si musíme uvědomit, že oslavenkyně nejspíš bude přemítat nad tím, že již brzo oslaví padesáté narozeniny. Možná to žena nedá najevo, možná ano. Určitě si bude klást otázky jako: Jsem už stará? Co ještě v životě stihnu? Bude mi sloužit zdraví. Jak si povedu v práci. Zvládnu zorganizovat oslavy mých padesátin. Zkrátka oslava padesátin je většinou všechno jiné než pohoda, kterou by si měl oslavenkyně užívat. Před narozeninové přípravy jsou plné stresu. Proto pokud je Vám žena blízká tak ji z v první řadě nabídněte pomoc s přípravou oslav. Nejlíp se příprav a samotné organizace ujměte sami. Nejspíš vaši nabídku žena odmítne. V tom případě zvažte, zdali nebude skvělým dárkem nějaký pohodový pobyt, při kterém si bude moci žena odpočinout po oslavách padesátin. Může jít třeba o masáže, nebo romantické pobyty. Zkrátka dopřejte ženě dárek, při kterém bude moci dobít baterky. Pokud má žena manžela, nebo přítlele, potom ji darujte pobyt pro dva. Skvělé romantické pobyty, masáže nalznete zde.

Daruj ženě k padesátinám nevšední zážitekNa nevšední zážitky se nezapomíná. A určitě i Vy chcete aby se na váš dárek nezapomnělo. Proto si myslím, že nejlepším dárkem který můžete ženě k padesátinám darovat jsou zážitkové dárky. Může jít například o let v balónu. Při letu uvidí svět po kterém již padesát let chodí pěkně z ptačí perspektivy. Lety balónem doporučuji koupit zde.

Vůně skvělý dárek pro ženu k padesátinámŽeny se rádi parádí a součástí dokonalé parády je i pěkné vůně, kterou chtějí ženy vonět. Vůně mohou být různé ať už co se týče samotné vůně, tak i co se týče kvality a protože žena slaví 50 narozeniny, tak se ve výběru vůně můžete kouknout na všechny možnosti. Pokud nejste parfému znalí a nevíte k jakým vůním žena tihne, tak máte dvě možnosti, tajně prozkoumejte ženinu poličku s parfémy a vyrazte do parfumérky se seznamem vůní, které žena má. Prodavačka by Vám měla pomoci s výběre podobné vůně. Tím nejspíš ženě darujete podobnou vůni jakou má ráda, pokud jste na poličce nenalezli ležáky, které nepoužívá. Za takový dárek necháte v obchodě o desítky procent víc peněz než když se budete řídit mou druhou radou a nejspíš Vám prodavačka poradí vůni, která se dobře prodává a je u ní pravděpodobné, že se bude líbit. Nebo půjdete do druhé varianty a koupíte vůni někde na renomovaném eshopu. Díky tomu ušetříte nemalý peníz a díky tomu můžete jít do lepší kvality, nebo většího balení. Samozřejmě že k padesátinám by slušelo darovat ženě nejoblíbenější a nejprodávanější parfém všech dob a tím je Chanel No.5 . O této elegantní vůni se tvrdí, že do ní musí ženy dospět, že ji coby mladé ženy neocení a právě padesátka je idealní příležitost darovat ženě tento skvost. Koupit tuto vůni můžete zde.

Pokud již žena Chanel No.5 vlastní, nebo si myslíte že tato vůně nebude pro ní, pak tu mám pro Vás další tip na voňavý dárek pro ženu. Darujte ženě vůni, která v ní bude evokovat chvíle, v níž se prochází v růžové zahradě. Krásná vůně Chloé, která je mezi ženami hodně oblíbenou mají v nádherném dárkovém balení například zde.

tip na dárek k padesátinám pro ženu

Fotokniha je skvělým dárkem k padesátinámZajímavým dárkem může být fotokniha. Zkuste se nejlépe tajně dostat k fotkám a ty digitálně zpracovat. Každý člověk rád vzpomíná na svůj dosavadně prožitý život. Myslím si že takový dárek potěší každou ženu. Samozřejmě při volbě fotografii pro fotoknihu si musíte dát pozor, aby jste obdarovanou ženu svým dárkem nepřivedli do rozpaků. Tento dárek není tak drahý, ale je časově náročný. Některé fotky se totiž budou muset teprve digitalizovat. Kdo se rozhodne pro tento krásný dárek, tak bude muset projít obrovské mnžoství fotek, ale možná že to bude i pro Vás zábava.

Úvaha nad dárky pro ženy k padesátinámMožná Vám přijde, že některé tipy na dárky jsou tipy na moc drahé dárky. Pokud jsou nad vaše finanční možnosti, potom zvažte, zdali se na dárek nesložite ve vícero lidech. Já si myslím, že někdy je lepší darovat míň je lepší. Raději by jsem dostal jeden let v balónu, než deset láhví alkoholu o kterých bych už snad ten samý den nevěděl od koho jsem ji dostal.


Podobné články:Dárek k padesátinám - úvodní článek tohoto webu se věnuje i dárkům pro ženy, naleznete zde několik skvělých tipů pro Váš dárek  

Dárek pro ženy k padesátinám- další porce skvělých tipů na dárek

Dárky k 50. narozeninám pro ženy - a ještě jeden článek na toto téma
Zážitkové dárky pro ženy k 50. doporučuji koupit ZDE.