Navigace

Tipy na dárek

Dárek k padesátinám pro ženu II.

 Vybrát dárek k padesátinám pro ženu není lehké. Oproti běžným narozeninám budete muset přijít s originálnějším dárkem. Oslavenkyně Vás pozvala na svou oslavu svých narozenin a Vy si teď lámete hlavu nad dárkem. V tomto článku naleznete několik tipů na dárek pro ženu k padesátinám.
 

Než ovšem začnu  o tipech psát, zmínil by jsem několik základních věcí, které by jsme si měli při výbírání dárků uvědomit. Možna tyto zásady berete běžně i nevědomky prktikujete, možná ne. A právě proto je zde pro jistotu píši. Přeci jen dárek k padesátinám je většinou trochu jiným dárkem, než dárek k běžným narozeninám. Při nákupu dárku by jste si měli dát pozor, aby jeho pořizovací cena nezkazila celou oslavu. Protože pokud příjdete s nepřiměřeně drahým dárkem tak do rozpaků přivedete nejen oslavenkyni, ale i zbylé hosty, kteří přinesli méně hodnotné dárky. Oslavenkyně se může zaleknout budoucí reciprocity, vezmu-li to do extrémů normální rodiny. Pokud dáte ženě k narozeninám nové auto, tak na jednu stranu bude určitě nadšena, ale v duchu již začne uvažovat ve smyslu: co mu budu muset koupit na narozeniny já? Tak samo budou nesví zbyli hosté, ti přinesly normální dárky a teď budou zahanbenii. Takže nepřiměřeně drahým dárkem moc nepotěšíte. Samozřejmě pokud jste zámožná rodina a auta si na narozeniny běžně kupujete, tak ji auto k narozeninám kupte. Určitě ji takový dárek udělá radost. Při výběru hleďte i na vhodnost dárku. Pokud by při oslavě rozbalila dárek se sexy prádlem před všemi, tak nejspíš taky moc se svým dárkem nezabodujete. Ale teď už konečně k těm tipům.


Darujte ženě k padesátinám zážitek


Zážitky mohou být různé. V dnešní době stačí jen vybírat. U ženy slavící padesátku by jsem koupil nějaký relaxační pobyt, nebo dobrou masáš. Pokud je žena dobrodružnější povahy, tak by jsem uvažoval o letu v balóně, nebo tandemového seskoku s padákem. Dobré zkušenosti mám s firmou Essence


Darujte ženě k padesátinám něco na podporu zdraví - žraločí chrupavku


Lidé dávají na první místo v přání většinou zdraví, protože bez zdraví není štěstí ani úspěch. Můžete tedy ženě koupit něco co by ji utužilo její zdraví. Jen si dejte pozor, aby jste dárkem ženě nedal najevo, že stráne. Já osobně by jsem ženě k padesátinam koupil třeba žraločí chrupavku. Žraločí chrupavka posiluje imunitu, obsahuje důležité minerály a vitamíny. Žraločí chrupavka pomáha hlavně pohybovému ústrojí. Hodně přispívá k pevnosti kostí. Je vhodný pro ženy v době menopauzy.  


Další tipy na dárky pro ženy k padesátinám neleznete v tomto článku , nebo zde.Zážitkové dárky pro ženy k 50. doporučuji koupit ZDE.