Navigace

Tipy na dárek

Dárek k padesátinám pro muže

Pojďme se podívat na dárky, které se nejvíce nejčastěji dávaji můžům k padesátinám. V tomto článku najdete mnoho konkrétních tipů pro Váš dárek.

 

Úvaha nad dárky k padesátinámNarozeniny jsou významným dnem bez ohledu o kolikáté narozeniny jde. Někteří muži všeobecně narozeniny neradi slaví, přeci jen narozeniny znamenají to, že je oslavenci o rok víc a on tím pádem o rok zestárl. Ale to je nezastavitelný proces. Během roku zažijeme mnoho oslav, ale narozeniny jsou ty nejvíce invidualní. A padesáté narozenin jsou nejvýznamnější narozeniny, které se slaví nejvíce. Proto by Váš dárek pro muže k padesátinám měl být dostatečně drahý a originální, aby odpovídal významu události, jakou oslava padesátých narozenin bezesporu je. Dárkem by jste neměli muži dávat najevo, že stárne. Měli by jste dárkem podněcovat mužovy aktivity.

Pokud jsou níže uvedené dárky nad vaše finanční možnosti, pak zvažte, zdali by se na ně nemohlo složit víc lidí, kteří na oslavu padesátin půjdou s Vámi. Přeci jen je lepší muži darovat jeden hodnotný dárek, na který jen tak nezapomene, než několik láhví alkoholu, na které i když bude sebelepší nejspíš brzo zapomene. Shválně, pamatujete si na oblečení, které jste dostala před dvěma lety na vánoce? Nejspíš ne a nejspíš už ani nevíte zdali jste nějaké dostali. Tak si při výběru dárku dejte pozor, aby tento osud nepotkal i Váš dárek. Já se Vám budu snažit co nejlépe poradit, aby jste koupili a darovali ten nejlepší dárek.

Ale konec úvahám, pojďme se podívat na konkrétní tipy.

Dárek k padesátinám pro muže

Tip na dárek k padesátinám pro mužeAdrenalinový zážitek je skvělým dárkemPokud má muž rád adrenalin, pak zvažte, zdali by jste u něj nezabodovali s adrenalinovým zážitkem. Těch variant jaký adrenalinový zážitek muži můžete darovat je nespočet. Já by jsem se přikláněl k jednodušším co se týče nároku na mužovo učení se novým věcem. Proto je možná jedním z nejoblíbenějších dárků tandemový seskok s padákem. O co jde je snad všem jasné a pokud náhodou ne tak si můžete přečíst o tandemovém seskoku v Kunovicích . Tandemový seskok to je velká porce adrenalinu, která není nejlevnější, takže běžně si tento zážitek muži nedopřávají, ale pokud jej dostanou, tak si to rádi vyzkouší. Tento dárek, ale i jiné adrenalinové zážitky můžete muži koupit zde.

Na zažitcích je skvělé to, že se na ně hned tak nezapomene i když trvají chvíli. Určitě si o tomto dárku budou lidé povídat již na samotné oslavě, ale i před seskokem a po seskoku a já si myslím, že každý chce darovat muži dárek, na který se hned tak nezapomene.

Darujte muži k padesátinám pohodový dárekOslavovat padesátiny je psychicky i fyzicky náročné. Příprava oslav, samotná realizace je možná fajn zábavou pro pozvané hosty, ale nejbližší rodina a hlavně samotný oslavenec má s oslavou velké starosti. Proto určitě ocení dárek, při kterém si bude moci konečně odpočinout a popřemýšlet, jak to rozjede v další padesátce. Já si myslím, že toto přesně přináší pivní lázně. Kterých je u nás v poslední době víc a víc. Tento pobyt je nejlepší koupit pro dva, aby mohl do lázní vyrazit se svou manželkou, nebo přítelkyní. Tento dárek ocení hlavně muži, kteří milují pivo. Ne že by samotná koupel byla v pivě, ale většinou jde i o popíjení piv a vše se kolem toho točí. Skvělou nabídku pivních lázní z celé republiky za super ceny nalazenete zde.

Daruj muži hodinky

Tip na dárek k padesátinám pro muže

Pokud muž nevlastní pěkné hodinky, pak máte skvělou příležitost toto napravit. Na trhu jsou nádherné hodinky za různé ceny. Myslím, že dnešní hodinky jsou víc módním doplňkem, než časomírou. Skvělou nabídku módních hodinek za skvělé ceny nalazenete zde.

Daruj muži k padesátinám kvalitní mužskou vůniNa trhu je mnoho krásných pánských vůní a muži často ani o tom neví, nebo jim příjde hloupé za vůni utrácet mnoho peněz. Když ale vůni dostanou, tak ji většinou použivají. Kupovat vůni naslepo je obtížné, ale pokud sáhnete o renomované značce a po nejprodávanějších vůních tak většinou neuděláte chybu. Pokud nevíte jaké má muž preference, potom vždy doporučuji Hugo Boss Boss No.6 Bottled. Voní jako “jablečný koláč” jablečno-vanilko-skořicově na pozadí jsou mužné dřevnaté tóny. Jde o nejprodávanější pánskou vůní po mnoho let. Je to úžasně univerzální vůně, takže si muž nebude muset lámat hlavu zdali se má touto vůní navonět. Zkrátka idealní vůně. Doporučuji ji koupit zde, oproti kamennému obchodu ušetříte desítky procent z ceny a budete mít jistotu že dostanete originální vůni a ne nějaký padělek. Více si o této vůni můžete přečíst na Boss No.6

Další články o dárcích pro muže:Dárek pro muže k padesátce - podobný článek
Dárky pro muže k 50 - další tipy na dárky
Dárek k padesátinám - úvodní stránka tohoto webu, naleznete zde také mnoho skvělých tipů na dárek pro muže k padesátinám

Články o dárcích pro muže jinde na internetu:Dárky pro muže  - web který se věnuje dárkům pro muže

Dárky pro muže k narozeninám 50 - článek podobného ražení jak tento článek

Zážitkové dárky pro muže k 50. doporučuji koupit ZDE.