Navigace

Tipy na dárek

Dárek k padesátinám pro maminku

 

Úplně přesně vím jak se cítite. Mamka bude za chvíli slavit padesáte narozeniny a Vy stále nevíte co ji koupit k tomuto nejvýznamnějšímu jubileu v lidském životě. Tak samo jsem to totiž prožíval já, když se blížila padesátiny mé mamky. Já jsem to tehdy vyřešil koupi kvalitní houpací sítě. Zpětně vidím že to nebyl nejvhodnější dárek k padesátce. Dnes už  vím že by jsem ten dárek řešil trošku jinak. Během dvou lete oslavily padesátiny nejen mamka, ale i taťka, tehdy jsem si uvědomil, že na internetu chybí upřímne tipy na dárky k padesátce. Proto vznikly tyto stránky. Již několik let přemýšlím a píši o dárcích k padesátinám a věřím, že svými tipy Vás trochu inspiruji.

 


 Dárek k padesátinám pro maminku

 

Jak vybrat dárek pro maminku k padesátinám?

 

Každá žena je jiná, takže pro každou ženu je nejlepší dárek něco úplně jiného. Mám pro Vás dobrou zprávu, kromě vašeho taťky tu ženu, které vybírate dárek znáte asi nejlépe. Takže se v klidu zamyslete nad tím, co má mamka ráda. Důležíte je se odprostit od zaběhnutém názoru co má mamka ráda. Ne že by to nemohlo platit. Ale často se stává, že x let kupujeme dárky i známým lidem v setrvačnosti. Například víme, že maminka vždy ráda vařila. Ale co když už má kuchařek tolik, že si tyto dárky dávno neužívá. Nebo ji bavilo sportovat, ale již dva roky má špatné kolena a na sport aktualně nemá ani pomyšlení. Zkrátka aktualně pouvažujte co maminku vadí.


Pak si stanovte své finanční možnosti. Dárky k padesátinám bývají dražší, než běžné dárky. Pokud Vás napadne ještě mnohem dražší dárek, než jsou vaše možnosti a plány, tak se zkuste zeptat dalších lidí, kteří budou na oslavě padesátin, zdali by se k vám nepřidali a pořiďte dárek společně. Hlavně se kvůli tomu nezadlužujte. S cenou to nepřehánějte, protože dárky se dobře přijimájí, těžko se odmítají, ale darem si druhou osobu chtě nechtě zavážete. I když jde o vaši mamku, která toho pro Vás udělal za života opravdu hodně, tak by jste ji nejspíš neměli kupovat nové auto. Ted pokud nemáte statisicové příjmy a tyto dárky si běžně nekupujete.

 

Tipy na dárek k padesátinám pro maminku

Tipy na dárek k padesátinám pro maminku

 

  • Darujte mamince fotoknihu s fotkami z jejího života. Tento dárek nebude extra drahý, ale zabere Vám hodně času. Budete muset sehnat fotky s vaší maminkou. Většinu z nich budete muset digitalizovat. Budete muset navštívit babičku, taťku, další sourozence. Ale myslím si, že s tímto dárkem budete slavit velký úspěch. Nejen u maminky. Fotokniha bude takovým dokumentem vaší rodiny. Doporučuji v knize všechny fotky popsat, protože dnes je Vám vše jasné, ale jak se na to budete dívat o několik let později, tak už to tak nemusí být.

 

  • Můj další tip na dárek pro maminku k padesátinám je darovat ji zážitek. Mohl by jsem vypsat mnoho zážitků, které se k padesátinám kupují. Jenže každá žena je jiná a jen vy víte, jaký zážitek by maminka uvítala. Má ráda vzrušení? Tak ji kupte tandemový seskok z padáku, nebo let v horkovzdušným balóně. Pokud je maminka více usedlá, tak ji můžete koupit například nějakou netradiční masáž atd… . Velkou nabídku zážitků pro ženy naleznete zde.

 

  • Tento tip by jsem mohl zmínit v předchozím tipu, ale já si myslím že si zaslouží samostaný odstavec. Hodně netradičním dárkem, ale k padesátinám hodně kupovaným je změna image. Mamince se budou jeden den věnovat profesionálové. (vyzážista, kadeřník, stylista) Pokud mamka o sebe pečuje a občas si zahrává se svou vyzáži, tak si myslím že toto je vhodný dárek. Více se o změně image dočtete v článku Dárek pro ženu k 50. narozeninám - změna image

 

  • Můj poslední tip na dárek pro maminku je koupit ji pobyt nebo dovolenou do míst na které často vzpomína. Znáte to, někdy člověk zažije něco hodně pěkného. Nebo se cítí v určitém místě dobře a potom na to často vzpomíná. Udělejte mamince radost a kupte ji pobyt do míst na které vzpomína. U tohoto dárku je důležité zeptat se i taťky nebo druha mamky, zdali by s ní na toto místo taky jel. Protože nikoho nebaví cestovat samotného.


Pokud jste ve výše zminěných tipech nenalezli to co jste hledali, tak pak by Vás možná mohly zajímat další články s tipy na dárky k padesátinám pro ženy.

Podobné články:

Dárek pro ženu k padesátinám
Dárek k padesátinám pro ženu
Dárek k padesátinám pro ženu II.
Dárek k padesátinám pro maminku 2 - novější lepší článek, podobný tomuto. Doporučuji