Navigace

Tipy na dárek

Dárek k padesátinám pro maminku

Vítejte v článku, který Vám poradí vybrat ten nejvhodnější dárek pro vaši maminku. Výhoda v tomto případě je ta, že vím že hledáte dárek pro ženu, která bude slavit padesáté narozeniny. Dále vím že je to vaše maminka. Což je dost indicií aby jsem Vám mohl dobře poradit. Sice nevím co vaši maminku baví, ani nevím jaké máte finanční možnosti. Ale to zkusím ve svých tipech na dárek k padesátinám pro maminku zohlednit.

dárek k padesátinám pro maminku


obr: dárek k padesátinám pro maminku

Je mi jasné, že pokud ještě nevydělávate, tak nebudete své mamce kupovat dárek k padesátinám za tisíce. Na druhou stranu klidně Vám může být 30 let a můžete vydělávat mnohem víc než vaše mamka. Proto přijměte mé řazení tipů podle ceny vzestupně.

 


Tipy na dárky k padesátinám pro maminky

tipy na dárky k padesátinám pro maminky

obr: tipy na dárky k padesátinám pro maminky

Ručně vyrobený dárekV době internetu se inspirace hledá snadno. Určitě znáte stránky s tipy na vlastnoručně vyrobené dárky. Mám pro Vás v tomto jeden skvělý tip. Zeptejte se mamky, zdali by nechtěla pomoct s výzdobou její oslavy, kterou bude určitě ke svým padesátinám dělat. Možná že ji tou nabídkou a pomocí uděláte největší radost.

FotoknihaFotokniha by se dala zařadit do předchozí kategorie. I když finálně Vám ji vyrobí nějaká firma, tak nejvíc času zabere příprava. Proto je dobré tento dárek začít připravovat s předstihem. Fotoknihy mohou být různé. Od fotek z poslední dovolené, po celoživotní sestřih maminčina života. Taková fotokniha by maminku a Vás určitě hodně potěšila. Možná Vám to přijde aktuálně jako divná věc, která nemá takovou hodnotu. Maminka má určitě staré papírové fotky, vy máte plno digitálních fotek. Ale krása fotoknihy je v tom, že zraje jak víno, tzn. v čase nabírá na hodnotě, jak tím, že je to nějaký ucelený soubor fotek nějak setřízen a popsán, tak i kvůli tomu, že data se snadno ztratí, je jich hodně a procházet takové kvanta nikoho nebaví. Sám to vím rok co rok dělám fotoknihu s fotkami co jsme v tom roce s prožili a sice mám tuto tradici jen x letou, ale ty starší roky již stojí za to. Sem tam si je prohlídnem.

TIP: k tvorbě fotoknihy doporučuji přizvat i taťku, určitě dodá nějaké fotky a hlavně upřesní popisky. A ještě jeden tip, myslím že skvělou zábavou na oslavě maminčiných padesátin by mohlo být hraní pexesa na kterých by byli rodina od mamky. Určitě tím na chvíli zabavíte děti v rodině, ale možná i dospělé.

Fotokniha skvělý dárek k padesátinám

obr: Fotokniha skvělý dárek k padesátinám


Daruj mamince k padesátinám kvalitní parfémOd levnějších dárků se dostáváme k těm dražším. Kvalitní parfém totiž něco stojí. Ale možná že právě padesátiny jsou skvělou příležitosti k tomu nějaký kvalitní mamince darovat. Není to sice dárek, který by ji vydržel na roky, ale určitě na něj hned tak nezapomene.

Možná že nastal ten správný čas na parfémovou jedničku na světě a vůni, která právě k “starším” ženám patří a tím je Chanel No.5 . Tuto vůni doporučuji koupit na Notino.cz mají ji ZDE.

TIP: vůně doporučuji koupit v renomovaném eshopu, který se vůním věnuje jako je například Notino.cz (přejmenovaný Parfums), nebo Vivantis.cz (mají i eshop Parfemy.cz, ale líp nakupovat přímo na Vivantisu, protože tam můžete přikoupit i jiné věci než parfémy). Oproti kamenným parfumériím ušetříte desitky procent na ceně (vím o čem mluvím i akce v kamenných parfumériích nedosahují ani zdaleka na ceny v eshopech) a tím že zvolíte tyto doporučené eshopy, tak máte jistotu, že dostanete originální vůni a ne nějakou kopii.

vůně ženy baví, daruj ji radost

obr: vůně ženy baví, daruj ji radost

Daruj mamce k padesátinám zážitekTyto dárky mám nejraději. Někdo může namítat, vždyť je to drahé, není to nic hmotného a trvá to jen chvíli. Já si ale myslím, že vhodně zvolený zážitek je nezapomenutelná věc. Na to jak jste dostali váš mobil před tím co máte a ještě tím předchozím si už asi nevzpomenete, ale na nějaký neobvyklý zážitek určitě ano a určitě o tom rádi vyprávíte. A tak to s dobře zvoleným zážitkem dopadne. Maminka si jej užije a určitě na to nezapomene. My jsme třeba koupili tchýni tandemový seskok a již nějakou dobu od ni slyšíme jak si to užila a že to bylo super. Mým rodičům jsem zase daroval pivní lázně a oni na to občas vzpomínají jak to bylo super. Zážitků které můžete darovat je obrovské množství. Ale jeden by jsem k padesátinám obvzlášť vyzdvihl a tím je Změna Image, nebudu se nějak moc rozepisovat, doporučuji přečíst si tento článek.

Zážitkové dárky k 50. doporučuji koupit ZDE.


TIP: Určitě Vás napadlo, projít si hned nějaký slevový portál a tam koupit nějaké pěkné wellness. Já to nedoporučuji, ne že by si tento dárek maminka neužila, ale u wellnessu hrozí to, že brzo bude přebit jiným wellnesse pobytem a klidně i lepším a na Váš darovaný zážitek bude zapomenuto. Proto při výběru zážitků zohledněte toto. Tak samo nedoporučuji zážitkem jít proti zvykům maminky, to že se bude při tandemovém seskoku trošku bát je v pořádku, ale musíte vědět, že mamka v sobě najde odvahu a skočí a ne že to bude pro ní noční můra atp… .

Daruj mamce k padesátinám hodinky, nebo šperkTyto dva druhy dárků jsem dal do jedné kategorie, protože si myslím, že oba dárky budou krásně zdobit vaši maminku a jak šperky, tak hodinky mohou byt jak levné, tak hodně drahé. Pokud vaše mamka nemá pěkné hodinky, pak možná je ta pravá chvíle ji jedny k příležitosti jejich padesátin darovat. U šperků si jen musíte pohlídat, jak na tom vaše maminka je. Má ještě na prstech místo pro další prstýnek? Nemá již na hrudi nějaký drahý náhrdelník například od taťky. Než začnete nad tímto druhem dárků uvažovat, tak si to raději zjistěte a to hlavně aktuální stav. Třeba se od doby, kdy jste žili s mamkou a věděli jste dokonale co má co nosí věci změnili.

Šperky i hodinky doporučuji vybírat a kupovat ZDE.


Daruj mamce k padesátinám krásný zájezd či dovolenouMůj poslední tip na dárek k padesátinám pro maminku je tip na dovolenou. Pokud vaše maminka pravidelně jezdí na velké dovolené, tak tento druh dárku nedoporučuji, protože sice bude ráda, že tento dárek dostala, ale rychle na něj zapomene. Ale pokud vaše mamka moc necestuje, pak ji tento dárek kupte. Nejlíp je koupit ji dovolenou pro dva, ať si může sebou někoho vzít. Pokud má manžela, tak veme nejspíš taťku, pokud ne, tak možná vás, nebo kamarádku.

Stránky Eximtours.cz


My jsme loni byli u moře v Tunisku s Eximtours a musím je doporučit, skvělé ceny, skvělé delegátky, super fakultativní výlety.

TIP: Možná tím dárkem můžete splnit mamince nesplněný sen, který nemusí být ani tak z důvodu peněz, jako spíš kvůli tomu, že tam nechtěl jet například její manžel. Příklad má mamka nemůže dostat taťku k moři, protože ten chce jezdit pořád do termálů do maďarska.

Jaké dárky k padesátinám nedoporučujiUrčitě nedoporučuji darovat k padesátinám něco běžného, co dávate k jiným narozeninám. Padesátiny jsou významným ne li nejvýznamnějším jubileem v lidském životě. Proto i dárky k padesátinám jsou často hodnotnější a originálnější, než například k 49. narozeninám. Doporučuji se vyhnout elektronice, ať už je to mobil, televize atd… Tyto věci rychle zastarávají a jak už jsem tu zmínil. Kdo si vzpomene na svůj druhý mobil který dostal, když od té doby dostal x dalších mobilu atp… .

Já by jsem v případě padesátin vynechal i módní doplňky ala kabelky, peněženky a módu všeobecně. U těchto věcí je to podobné, jak u elektroniky, morálně zestárnou, vynosí se a na Váš dárek se brzo zapomene. Raději se držte tipů dárků, které jsem zde zmínil.

Další tipy na dárky pro vaši maminkuDalší inspiraci doporučuji začít hledat na úvodní stránce tohoto webu v článku Dárek k padesátinám. Nebo ve vynikajícím článku Dárek k padesátinám pro ženu . Nebo starší článek na úplně stejné téma Dárek k padesátinám pro maminku