Navigace

Tipy na dárek

Dárek k padesátinám Praha

V Praze se shánějí dárky k padesátinám nejsnadněji. Nabídka je zde největší. V tomto článku Vám dám několik tipů na skvělé dárky k padesátinám pro budoucí padesátniky a padesátnice z Prahy a okolí.

 


V tomto článku budou tipy na dárky, které jsou spjaty z regionem Praha a okolí, takže půjde o různé zážitkové dárky. Pokud hledáte spíš fyzický dárek k pedesátinam, pak pro Vás odkážu na úvodni stránku tohoto webu.

Dárek k padesátinám Praha

foto:Dárek k padesátinám Praha

Tipy na dárky k padesátinám z PrahyLet balónemLet balónem je jedním z nejoblíbenějších dárků k padesátinám. Jde o pohodový romantický dárek, který si rád vychutná jak žena tak i muž. Asi moc nemá cenu popisovat jak let v balóně vypadá, pokud Vás to zajíma, tak podrobně tento zážitek z vlastní zkušenosti popisuji v článku dárek pro muže: let v balónu . Ale zpět k letu v balóně. V okolí Prahy se nejčastěji lítá z Konopišť a Karlštejna.

Velký výběr různých variant letů v balóně naleznete ZDE.tipy na dárky k padesátinám Praha

fotografie: tipy na dárky k padesátinám Praha

Tipy na dárky k padesátinám pro ženy z PrahyZměna imageZměna image je nejoblíbenějším dárkem u žen. Pokud je žena z Prahy či jejího okolí o to líp. Protože nebude muset jet z dálky za tímto dárkem. V kostce o co se v tomto zážitku, službě jedná. Na úvod snad jen, že nejde o žádnou operaci. Změna image = jednodenní setkání se kadeřníkem, stylistou a vizážistou. Spolu s ženou proberou její změnu či poupravení image. Myslím že si to užije každá žena a ty co slaví padesátku obvzlášť. Víc se o změně image můžete dočíst v článku změna image na stránkách www.k-narozeninam.cz

Daruj ženě k padesátinám změnu image, koupit ji můžeš ZDE.


Luxusní den pro dámyPokud si myslíte, že změna image by byla pro ženu zbytečná. Protože má skvělý svůj styl a přesto chcete ženě darovat něco netradičního na co hned tak nezapomene. Pak pokud nechodí běžně do luxusního salónu pouvažujte, zdali by neocenila návštěvu luxusního salónu. Luxusní den pro dámy je právě o návštěvě luxusního salónu, kde se budou starat o ženinu pleť, kůži. Ale i duši. Jde o hodně oblíbený dárek. Víc si můžete přečíst o luxusním dnu pro dámy v článku na který odkazuji.

Kup ženě k padesátinám luxusní den ZDE.


Tipy na dárky k padesátinám pro muže z PrahyPivní lázně Praha pro dvaPokud má muž rád pivo, pak jeden z dobrých dárků k padesátinám jsou pivní lázně. Ty v posledních letech vyrostly po naší republice, jako houby po dešti. Muži je milují, vždyť kromě dobrého piva si muž užije wellness pohody a relaxu. Což se v dnešní hektické době obvzlášť hodí. Proto si myslím, že tento dárek ocení každý muž milující pivo. A určitě si to vše víc užije, pokud si sebou bude moci vzít manželku, přítelkyni, nebo kamaráda. Proto doporučuji pivní lázně pro dva.

Kup muži k padesátinám pobyt v pivních lázní v Praze


Jízda v luxusním autěNeznám muže, který by nemiloval auta. V padesátce již mnoho mužů vlastní nádherné auta, ale není auto jako auto. Vždy existují ještě luxusnější a sportovnější varianty. A jak už to bývá, i když něco dobrého máme, ještě víc toužíme po něčem lepším. Splńte proto na chvíli mužův sen a nechte ho řídit luxusní auto. Sice to bude jen na chvíli, ale určitě na ten zážitek nikdy nezapomene.

Tento dárek můžeš muži koupit ZDE.


Další tipy na dárky hlavně pro muže z Prahy naleznete ZDE.

Jak řešit tyto dárky pro mimopražskéPokud není vaše padesátnice, nebo padesátník z Prahy a i přes to by jste jim chtěli darovat jeden z výše zmíněných dárků, tak já si myslím, že to není žádný problém. Součásti dárku může být i ubytováni v Praze. A obdarovaný či obdarovaná si může udělat do Prahy výlet. Někdo další ji může dát například vstupenky na muzikál, do divadla atp… pokud se pro tuto variantu rozhodnete, tak si jen ohlídejte, aby v termínu ubytováni mohl proběhnout i vámi darovaný zážitek. Zážitky se totiž musí ve většině případů objednávat a domlouvat. Tzn. v tomto případě musíte termín domluvit Vy a ne obdarovaný.

Pokud by jste se chtěli s dárkem plácnout přes kapsu a darovat něco opravdu netradičního, pak můžete darovat noc v Martinickém paláci na Hradčanském náměstí. Jde o opravdovou specialitku o které se dovíte víc ZDE.