Navigace

Tipy na dárek

Dárek k padesátinám Ostrava

Pojďme se podívat na to jaké dárky k padesátinám můžete darovat lidem kteří bydlí v Ostravě, nebo jejím okolí. V tomto článku pominu hmotné dárky, které díky eshopům ztratily regionální ráz. Objednat tyto dárky můžete odkudkoliv a dovezou Vám je kdekoliv. Pokud hledáte tento tip dárků, pak doporučuji začít úvodní stránkou na tomto webu Dárky k padesátinám. V tomto článku mám plán věnovat se hlavně zážitkovým dárkům, které jsou s Ostravou a jejím okolí spjaty.

 


Než se vrhnu na jednotlivé tipy, tak snad jen jedno malé zamyšlení. Možná Vám příjde že zážitkové dárky jsou dost drahé, vzhledem k tomu, že samotný zážitek trvá od pár sekund po hodiny, ale ne déle. Jenže pokud vyberete ten správný zážitkový dárek, pak na něj obdarovaná či obdarovaný nezapomene do konce života, což u normálních dárků se běžně stává, schválně pamatujete si ještě na to co jste dostali k narozeninám před šesti lety? Asi ne. Ale nejspíš si vzpomenete na nějaký nevšední zážitek. Další výhoda zážitkových dárků je ta, že většinou díky ceně si jej člověk jen tak sám od sebe nekoupí, ale když jej dostane, tak si zážitek rád prožije. Proto si myslím že zážitkové dárky jsou nejlepší dárky a kdo si myslí že mnohem lepší varianta je například nejnovější iphone, tak schválně, kde dnes leží váš první mobil, asi je vyhozen a zapomenut a to určitě nechcete, aby byl Váš dárek zapomenut.

dárek k padesátinám Ostrava

foto: dárek k padesátinám Ostrava


Tipy na dárky k padesátinám pro lidi z OstravyVyhlídkový let BeskydyJeden z nejoblíbenějších dárků k padesátinám jsou vyhlídkové lety. Myslím si že každého potěší a zaujme podívat se z ptačí perspektivy na místa po kterých již padesát let chodí. Toto je přesně ten zážitek na který se hned tak nezepomíná. A který si člověk sám od sebe nekoupí, ale určitě si to užije. Letí se malým letadlem a let začíná v Ostravě Mošnově, potom se letí nad přehradu Žermanice, pak se letí nad Beskydy k Lysé Hoře, Čeladná, Hukvaldy, Štramberk a zpět na letiště. Délka letu je cca 40 minut. Myslím si, že pokud je obdarovaná, či obdarovaný z tohoto kraje, tak si tento let náležitě užije.

Vyhlídkový let Beskydy doporučuji koupit ZDE.


Pro koho je vyhlídkový let vhodným dárkem
Kdo tento dárek ocení, to už jsem zde zmínil. Asi se zde sluší zmínit spíš to pro koho tento dárek není. Není pro někoho kdo má nějaké zdravotní problémy, nebo se bojí létat, nebo se bojí výšek. Tito lidé by tento dárek opravdu neocenili. To že obdarovaný bude mít malé obavy z malého letadla je dle mého zdravá porce adrenalinu, která k tomuto zážitku patří. Určitě jde o menší porci, než například u tandemového seskoku.

oblíbený dárek k padesátinám pro lidi z ostravska vyhlídkový let

oblíbený dárek k padesátinám pro lidi z ostravska vyhlídkový let

Pivní lázně Ostrava - daruj relax k padesátinámPředstavte si budoucí oslavenkyni a oslavence a vše co je v následujích dnech kdy budou slavit padesátiny čeká. Možná Vám to nepříjde a myslíte si, že je čekají jen oslavy, ale čeká je hlavně shon. Prvně musí vymyslet samotnou oslavu, kde bude, koho pozvat, pokud bude někde doma pak samotnou přípravu oslavy a až potom bude následovat oslava, kde se bude muset taky starat. Nemluvě o tom že oslavy padesátin často probíhají na několik etap jednou je to s kolegy z práce, podruhé s rodinou, pak například s kamarádkami a kamarády … . Pokud nejsou organizační typy, tak si toto vůbec nebudou užívat. Proto si myslím,že dárek při kterém si odpočinou a zregenerují své tělo je skvělou volbou. A právě pivní lázně jsou onim dárkem, který ocení. Tento dárek obsahuje poukaz pro dva na 30 minutové koupání v pivní kádi a potom na střídačku jedna osoba bude ležet v lůžku a užívat si kyslíkové terapie a druhá bude masírována zad a šíje a to pomoci metody kterou si vybere, na výběr má metodu aromatickou, medovovou, lávovými kameny, relaxační. Po dvaceti minutách se vymění s druhou osobou, která si užívala kyslík v lůžku. Během lázní mohou konzumovat místní pivo a to 1,5 litru čepovaného piva na osobu. Celá procedura zabere cca hodinu. Výhoda tohoto dárku je ta, že ostravák nemusí nikde daleko cestovat. Jak si domluví termín, tak je neohrožuje špatné počasí. Já jsem tento dárek daroval svým rodičům a jak si to užily tak to si můžete přečíst ZDE. Možná si říkáte, že je hloupé dávat dárek k padesátinám jako poukaz pro dvě osoby, ale já si myslím že je to právě skvělé. Obdarovaná či obdarovaný si bude moci vzít manželku, přítelkyni, kamarádku, kamaráda a ve dvou si to určitě užijí mnohem víc.

Pivní lázně můžete koupit ZDE.


Pro koho jsou pivní lázně vhodným dárkem
Tento dárek nejvíc ocení muži pivaři. Jen si špatně nevykládejte to, že by samotná koupel v kádi probíhala v pivě, to je čepováno samostatně. Byla by to škoda a asi by to nebylo ani příjemné. Ale určitě tento dárek ocení i ženy, které mají rádi pivo. Ještě snad zmíním pro koho tento dárek není vhodný. Já si myslím, že tento dárek neocení lidé co jezdí po podobných místech, ať už jde o pivní lázně, kterých je u nás v republice víc, tak i ti co jezdí často po wellnessu. Ne že by to neocenili, to určitě ocení, ale rychle zapomenou na to že to byl dárek. Bude to další návštěva podobného zařízení v řadě. Proto zde ani nedoporučuji coby zážitkový dárek návštěvu nějakého wellness zařízení, nebo poukaz na návštěvu dobré restaurace. Důvod je ten, že zkrátka tyto zážitky se často snadno přebijí ještě lepším wellnessem, či lepší restaurací a Vy učitě nechcete, aby se na váš dárek zapomnělo.

pivní lázně skvělý dárek k padesátinám


foto:pivní lázně skvělý dárek k padesátinám


Další zážitky které můžete lidem ze severní moravy darovat a nebudou muset za nima jezdit přes celou republiku je například relaxační zážitek Pasení ovcí v Beskydech, nebo například školu smyku o které si můžete přečíst v článku Dárky pro muže Ostrava na portálu www.netradicnidarkypromuze.cz .