Navigace

Tipy na dárek

Dárek k padesátinám Brno

Sháníte dárek pro ženu, nebo muže k padesátínám z Brna, nebo jeho okolí? Jestli ano, pak jste zde správně.V tomto článku Vám dám několik tipů na skvělý dárek, který můžete k padesátinám darovat.
 

V tomto článku jsou tipy na dárky k padesátinám, které jsou spjaty s místem, tzn. jde většinou o služby a zážitky. Hmotné dárky totiž již nemají hranice a to díky eshopům si je můžete objednat do jakéhokoliv místa v naší republice. Proto pokud hledáte spíš hmotný dárek, potom Vám doporučuji neztrácet nad tímto článkem čas a hned přejít například na úvodní stránku tohoto webu a to na článek Dárek k padesátinám. Ale i v tomto případě pokud máte chvíli času doporučuji číst dál, protože se myslím, že i zde naleznete inspiraci pro váš dárek.

dárek k padesátinám Brno

foto:dárek k padesátinám Brno

Tip na dárek k padesátinám BrnoVyhlídkový let letadlem - oblíbený dárek na který se nazapomínáVyhlídkové lety je hodně oblíbený dárek k padesátinám. Hlavně se líbí lidem, kteří potom letí nad místy kde bydlí, kde pracují. Protože se mohou z ptačí perspektivy podívat na tyto místa jim známé. Nad Brnem se léta poměrně často. Pokud tento dárek oslavenkyni či oslavenci koupíte, pak si bude moci domluvit kde se poletí, pokud se to stihne v časovém limitu. Do letadla si bude moci vzít ještě dva spolupasažery.

Vyhlídkový let na Brnem můžete koupit ZDE.

vyhlídkový let, skvělý dárek k padesátinám

foto : vyhlídkový let, skvělý dárek k padesátinám

Kromě denního vyhlídkového letu, můžete darovat jinou variantu a to noční vyhlídkový let. Sice při tomto letu nejdou vidět některé detaily, ale krásně nasvětlené Brno z ptačí perspektivy má taky něco do sebe.Přistávaní na osvětlenou přistávací plochu je taky pěkná podívaná.

Noční vyhlídkový let můžete koupit ZDE.


Pro koho je vyhlídkový let letadle vhodným dárkem?

Tento dárek k padesátinám je vhodný jak pro ženy, tak pro muže. Skoro pro všechny padesátniky, jen se nesmí bát výšek a létatní.

Brno

foto: Brno

Let v horkovzdušném balónu - další skvělý dárek k padesátinámNedávno jsem letěl balónem a zjístil jsem, že všichni co jsme letěli, jsme let balónem dostali jako dárek. A to nás bylo v balóně 16. A všichni z toho dárku byli na konci nadšeni. I když možná někteří měli z počátku nějaké obavy. I má manželka, která mi let balónem darovala měla nějaké malé pochybnosti a na konci prohlásila, že to bylo jak by byla na nějaké velké rozhledně. Zkrátka pokud se oslavenec či oslavenkyně nebojí výšek, pak tento dárek doporučuji. Určitě to bude ten z dárků na který se nezapomíná. Před letem a na konci letu můžete obdarovaného čekat. Asi nemá cenu moc popisovat jak takový let probíhá, jestli Vás to zajímá, tak ten můj jsem popsal ZDE. Jen v kostce vartiant letů je mnoho od nejlevnější při kterém vás v koši poletí hodně, po romantický pro dva v kterém kromě dvou pasažérů bude už jen pilot. Výhoda dražší varianty je ta, že se dá domluvit místo odkud se poletí, tzn. obdarovaný, či obdarovaná může letět v blízkosti svého domova, pokud je start možný. Uprostřed sídliště se startovat ani přistávat nedá. Přesněji si o této variantě můžete přečíst ZDE. Pokud darujete k padesátinám levnější variantu, která je taky skvělá, tak se obdarovaný bude muset přihlásit na vypsaný termín a místo odkud se poletí.

My jsme letěli s touto firmou a byli jsme spokojeni, doporučuji.


Pro koho je let v horkovzdušným balóně vhodný?

Jak pro ženy, tak pro muže. Snad jediná podmínka nesmí se bát výšek a létaní. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že určitě nejde o adrenalinový zážitek, kterého by se obdarovaní měli obávat. I když člověk nikdy neví, někdo se bojí i vyjít před dům.


Královská thajská masáž - tento dárek ocení hlavně ženy z BrnaV tomto případe budu psát tak, jak by tento dárek byl jen pro ženy. Protože si myslím, že právě pro ženy je určen. Jakkoliv je padesátnice fit a plná elánu, tak vězte že po kolotoči oslav, jak v práci, tak s rodinou toho bude mít všeho plné zuby a ráda na chvíli vypne. Nemluvě, že i když ji budou všichni tvrdit, že padesátka není žádný věk, tak přeci jen ji v hlavě myšlenka na to že stárne bude občas objevovat. Proto si myslím, že jeden z dárků, který můžete ženě darovat může být relaxační a pohodový. Teď si řeknete super, tak se jdu mrknout na slevomat, tam je nabídek masáží, wellnesu mnoho. Já si ale myslím, že pokud jít do takového dárku, tak by mělo jít o něco míň tradičního. Na pobyt v wellnesu se rychle zapomene, hlavně v případě, kdy žena občas na takové pobyty či dovolené chodí a na masáže někteří chodí taky pravidelně a koupit ji další proceduru je jen nošení dřeva do lesa, i když určitě toto dřívi potěší. Proto si myslím, že dobrým dárkem v tomto případě může být Královská thajská masáž, která kromě klasické thajské masáže následuje bylinná terapie pomoci bylinných balíčků přikládaných na kůži. Zkrátka maximální netradiční relax na který žena hned tak nezapomene.

Tento dárek můžete ženě z Brna koupit ZDE.


dárek pro ženu z Brna

foto : dárek pro ženu z Brna

Pro koho je Královská thajská masáž vhodná?

Jak už jsem zmínil pro všechny ženy. Dárek nejspíš neocení muži a ženy, které chodí na masáže a obzvlášť thajské běžně. Pokud chodí na jiné, tak to pro ně může být přijemná změna a možná že při užívaní tohoto dárku najdou oblibu v tomto druhu masáží.

Pronájem Porshe - darujte muži na chvíli splnění jeho snuVětšina mužů obdivuje luxusní a sportovní auta. Vlastnit takové auto je snem skoro každého muže. Možná, že si jej váš padesátník již splnil. Pak by tento tip byl zbytečný, ale pokud ne a pokud o muži víte, že tento sen má, tak zvažte, zdali by neocenil na chvíli takové auto řídit. Můžete to zařídit a nemusíte hned kupovat tak drahé auto. I když myslím si, že by takový dárek určitě ocenil, ale toto je mimo možnosti většiny z nás. Zpět k pronájmu. Můžete mu alspoň na chvíli splnit jeho sen. Na hodinu bude moci řídit luxusní Porshe. Na projížďku si bude moci vzít další osobu. Tak možná sveze svou manželku, syna či kamaráda. Dle mého je to krásný dárek na který obdarovaný jen tak nezapomene.

Koupit tento dárek pro muže z Brna můžete ZDE.


Pro koho je tento dárek k padesátinám vhodný?

Vhodný je hlavně pro muže, kteří milují auta. Dárek je nevhodný pro majitele podobně výkonného auta …


Podobné články:

Dárky pro muže Brno - skvělý článek na portálu www.netradicnidarkypromuze.cz