Navigace

Tipy na dárek

Dárek k padesátinám 2.

Přináším několik tipů na originální dárek k padesátinám. Každý člověk je originálem, takže každý touží po něčem jiném. Někdy dárkem k padesátinám dokážem tužbu oslavence splnit, jindy ne, protože by kupovaný dárek k padesátinám musel být hodně drahý. Pokud je touha po něčem dražší než vaše finanční, nebo je to nad vaše časové možnosti. Tak pro ten případ přináším několik tipů na dobrý dárek k padesátinám.

 

Dárek k padesátinám pro ženy


Při výběru dárku k padesátinám si hlavně u ženy pohlídejte, aby jste dárkem nedali ženě na jevo že stárne. Samozřejmě všichni víme, že stárnem. Ale neměli by jsme to při významném jubileum jako je oslava 50. narozenin oslavenkyni připomínat. Proto volte takový dárek, který udělá radost. Ženě můžete koupit třeba masáž, romantický pobyt. Poznávací zájezed pokud obdarovaná žena ráda cestuje. Kabelkou, nebo šperkem určitě nic nezkazíte.


Dárek k padesátinám pro muže


Muži si často pěstují svůj koníček, pokud ano, tak máte možnost muži k padesátinám přinést dárek, kterým podpoříte jeho zálibu. Pokud tomu tak není, tak můžete muži k padesátinám koupit například adrenalinový zážitek, nebo jízdu v luxusním autě. Pokud nemáte v plánu investovat do dárku horentní sumy, tak dobrým dárkem může být například nová kravata, nebo pánský opasek, popřípadě peněženka. Takový dárek každého muže potěší, zvláště pokud chodí na plesy, do společnosti a oblek s kravatou nosí. Mnoho mužů totiž roky chodí s jednou kravatou a nikdy jej nenapadne koupit nějakou novou. Dobrým, ale dražším dárkem můžou být klasické hodinky, ty začínají být stále víc v módě.


Další tipy na dárky k padesátinám.