Navigace

Tipy na dárek

Dárek k 50

 Psát tipy na  dárky k 50. narozeninám není moc snadný úkol. Ne že by jsem neměl co poradit, ale všeobecný dotaz nejde jednoduše zodpovědět. Každý z nás jsme totiž jiný. Můžem začít základním dělením. Dárek k padesátinám koupíte ženě bude jiný než dárek k padesátinám pro muže. Nicméně pár tipu zde napíši. Pokud Vám tyto tipy nepomohou, zkuste si přečíst ještě další články věnujícícm se tipům na dárky k 50. narozeninám. Seznam naleznete na konci tohoto článku.
 

Tipuji že jste dostali pozvánku na oslavu 50. narozenin od oslavence a pro tuto příležitost shánite nějaký originální dárek. Než začnete uvažovat nad svým dárkem poptejte se dalších hostů pozvaných na oslavu narozenin, co plánují koupit za dárek. Tento výzkum vám pomůže, tipuji že se nedovíte konkrétní dárky. Ale kdyby se na oslavence skládaly finance a kupoval se nějaký hodnotnější dar, tak máte šanci se i Vy finančně zapojit a nemuseli by jste vymýšlet jaký dárek oslavenci koupit. Další důležitá informace, kterou se můžete od zbylých pozvaných na oslavu dozvědět je v jaké cenové hladině budou dárky nakupovat. Přijít na oslavu narozenin s drahým dárkem není etické. Za prvé tím přivedete do rozpaků obdarovaného, nebo obdarovanou, dar nejspíš neodmítne, ale bude Vám zavázana a až budete Vy slavit nějaké významné narozeniny, tak nejspíš bude muset koupit obdobně drahý dárek, což je někdy nad finanční možnosti oslavenkyně. Takže z dárku bude v rozpacích. Tak samo z dárku můžou být v rozpacích i další pozvaní hosté. Kteří přinesou na oslavu narozenin určitý dárek v určité cenové hladině a Vy je svým drahým dárkem zostudíte.

Dárek k 50


Tipy na dárky k 50. narozeninám:


 

Darujte zážitek - i v padesáti mohou mít lidé plno nesplěných přání. Někdo si chtěl skočit s padákem, někdo má rád romantiku a té se ji dostáva v poslední době málo. Nebo se chtějí projet v luxusním autě atp… v dnešní době stačí jen objednat ten správný zážitek, dobré zkušenosti mám s firmou Essence.


Darujte luxus - luxus má mnoho podob, zkuste si třeba všimnout od jaké firmy nosí oslavenec košile a kupte mu o třídu dvě luxusnější. Normálně by si takovou košili nekoupil, ale když ji dostane, tak ji určitě mnohokrát využije a bude za ní rád. Tak samo můžete koupit oslavenci, nebo oslavenkyni něco lepšího pro jejich koníček. Hraje rád tenis, tak mu kupte lepší tenisovou raketu. Chodí rád do hor, tak mu kupte kvalitní batoh, nebo hůlky.


Daruj hodinky - hodinky se v dnešní době vrácejí do módy, jejich funkce není jen v ukazování času, jsou i módním doplňkem. Výběr na trhu je obrovský tak stačí jen vybírat. Velký výběr nádherných hodinek za skvělou cenu laznete v eshopu Hodinky.cz

Žraločí chrupavka - darujte oslavenkyni nebo oslavenci žraločí chrupavku. Žraločí chrupavka je výrobek který pomáha utužovat zdraví, imunitní systém, pomáha pohybovému ústrojí, ženám v menopauze. U dárku který pomáha zdraví je důležité, aby jste dárkem neřekli oslavenci, že je starý nebo stárne. Proto by jsem doporučil právě žraločí chrupavku, více si o žraločí chrupavce můžete přečíst zde.