Navigace

Tipy na dárek

Dárek k 50 pro ženu

Nedávno mi  kamarád vyprávěl o originálním dárku pro ženu k padesátinám. Šlo o to, že žena dostala poukaz na zážitek Změna image. Ani jsem nevěděl, že něco takového existuje v uceleném balíčku. V televizi jsem několikrát viděl reality show, kdy tým vizážistů a stylistů odchytne nějakou ženu na ulici a tu změní k nepoznáni. Ale že se změna image nabízí jako balíček jsem nevěděl. Po rozhovoru jsem tedy tento balíček hledal na internetnu a našel jsem jej u firmy Essence. Balíček můžete koupit zde.

 

Mě osobně příjde tento dárek jako idealním dárkem pro ženu k 50. narozeninám. Hodně žen totiž kolem padesátky začne řešit to že starnou. přitom starnutí je věc přirozená a nějak extra stárnutí nejde poroučet. Některým ženám by proto víc pomohl názor specialisty. Který se dokáže na ženu podívat s nadhledem a bez předsudků. Celá proměna probíhá v Praze a během jednoho dne žena navštívi kadeřníka, vizážistu a módniho stylistu. Všichni ji odborně poradí. Myslím si, že takový dárek si užije každá žena. Tento dárek je trochu dražší, ale padesátiny se přeci slaví jednou za života a na oslavu padesátin nejdete jediní. Takže pokud je cena nad vaše možnosti, tak se zkuste zeptat dalších pozvaných lidí, zdali by se s vámi na tento dárek k 50 pro ženu nesložili. Pokud by další lidé hledali další inspiraci na dárek, tak ten Váš dárek ještě vylepšete. Někdo by ženě mohl dát dárek v podobě ubytování v Praze. Někdo další by mohl darovat vstupenku například na divadlo, nebo nějaký muzikál. Jen než začnete tyto další dárky plánovat, tak se nejdřív domluvte na termínu, kdy budou mít lidé, kteří změnu image provádí čas. Aby žena nejela do Prahy v době, kdy vizážista bude například na dovolené. Pokud budete mít vše domluvené a dárky koupene, tak doporučuji pohlídat si pořadí v kterém budete dárky oslavenkyni dávat. Prvně vy jsem ji dal ubytováni v Praze, dál by jsem daroval vstupenky a pak až ten největší dárek.


Sám osobně nemám zkušeností se změnou image, ale napíši zde jednu úsměvnou historku, jak jsem se já chtěl svěřit do rukou specialistů kadeřníku. Rok co rok na festivalu Colours of Ostrava byl stánek s profesionalními kadeřníky a holiče, kteří na lidech ukazovali svůj um a propagovali značku Wella. Já jsem si tedy jednou před festivalem říkal, nechám si narůst delší vlasy a na začátku festivalu tam zajdu a nechím se ostříhat. Specialistům nebudu říkat co chci a nechám to čistě na nich. S pořádnou dekou na hlavě jdu na festival a k mému úžasu ten rok stánek na festivalu není. Co teď, festival začíná a já mám na hlavě deku. Naštěsti potkávam kamaráda, který mi doporučí svou holičku a já za hodinu spokojeně poslouchám muziku. Co jsem tímto příběhem chtěl říci. Ne vždy je snadné sehnad vhodného specialistu. Zážitek změna image je jedinečný balíček, kde jsou hned tři specialisté, kteří rozumí svému řemeslu.


Zážitkové dárky pro ženy k 50. doporučuji koupit ZDE.

Myslím si že títmo dárkem ženu určitě nadchnete. Každá žena v každém věku se chce líbit svému okolí. I Ty co slaví 50 narozeniny.


Pokud se Vám tento tip na dárek k padesátinám nelíbí, nebo nehodí, tak pro Vás mám dlaší články plné tipů na skvělé dárky pro ženy: Dárek pro ženy k padesátinám ,  Dárek k padesátinám pro ženu , Dárek k padesátinám pro ženu II.