Navigace

Tipy na dárek

Dárek k 50 pro muže

 

Tento týden slaví můj kolega v práci padesáté narozeniny. Při jednom z rohovorů jsme se zmínil. Že neví, co by si měl k 50. narozeninám přát. Jeho manželka je z toho smutná, že se nedokáže vyjádřit. Ale on co chce si již koupil a co by si opravdu přál si aktuálně finančně dovolit nemůže. Zde je vidět problém s výběrem dárku k 50. pro muže. V následujícím článku Vás zkusím nasměřovat určitým směrem. Kterým by jste mohli nad dárkem pro muže přemýšlet.


 

Nečekejte ode mě konkrétní tip. Protože každý muž je jiný, takže jestliže jeden dárek je vynikajícím dárek k padesáti pro jednoho muže, tak pro dalšího to nemusí být vůbec dobrým dárkem. Zkrátka co muž to jiná osobnost, jiný charakter. Nicméně ať se hnem z místa. Snad každý muž si pěstuje nějaký koníček. Aby jsem zde nepsal úplně abstraktně, tak budu popisovat kolegu z práce. Kolega se jmenuje Bohdan. Má malé děti. V minulosti závodně jezdil na kole a lyžoval a tyto koníčky mu zůstaly do dnešních let. Sice již nepolyká kilometry na kole jak za mlada. Ale stále se rád projede a má kvalitní kolo, lyže a lyžařské vybavení. Bohdan je perfekcionista a když si něco vybírá, tak to musí dokonale zapadnout do jeho výbavy. Takže vybírat mu dárek k 50. který by byl pro jeho koníček je skoro nemožné. Někoho by napadlo rád lyžuje, tak mu koupím například nové hole. Jenže on má kvalitní hole, které má barevně zbarvené s oblečením a lyžemi. Atd… Zkrátka zorientovat se v mužově koníčku je vždy těžké. Pokud jej sami neprovozujete. Ale myšlenku na dárek k 50 pro muže, který se točí kolem mužova koníčku nevzdávejte. Já být manželkou, nebo rodinným příslušníkem, tak by jsem zvažil zdali nemám Bohdanovi koupit například zájezd coby divák na Tour de France. Nebo mu nekoupit lyžování do Alp a jako bonus mu zajistit hlídaní dětí. Určitě by rád s manželkou na lyže vyrazil. Zkrákta dárek nemusí přímo rozvíjet mužův koníček. Ale může jej rozvíjet a obohacovat. Tuto myšlenku jsem rozvinul v podobném článku na jiném webu. Můžete se kouknout na dárek k 50 pro muže.


Mým dalším tipem na dárek k 50 pro muže je tip na vellness pobyt. Pobyt by měl být pro dva, aby sebou mohl muž vzít manželku, nebo přítelkyni. Možná Vám to příjde jako podivný dárek, ještě k tomu pro muže a říkate si co Vám to tu radím za hlouposti. Ale já si myslím, že je to skvělý dárek. Muž bude mít určitě mnoho starosti s oslavami svých 50 narozenin. Musí sehnat místo, zajistit muziku a zábavu. Rozeslat pozvánky na oslavu svých 50. narozenin , zvládnout samotnou oslavu 50. narozenin. Určitě si bude chtít po tak náročném organizování odpočinout. Proto si myslím, že Váš dárek ocení a bude za něj rád. Do balíčku můžete přikoupit masáže, pokud je hotel nabízí. Pobyt nemusí být ani moc daleko od mužova bydliště. Běžně se totiž člověk neubytuje do hotelu ve své blízkosti. Teď bude mít příležitost. Tím neříkam, aby byl pobyt ve městě kde muž žije. Ale může být v nejbližších horách atp…


Pokud Vám příjde že dárky které zde popisuji, nebo které Vás napadají, že jsou moc drahé. Tak pak se nebojte zeptat dalších lidí, kteří půjdou na oslavu mužových padesátin, zdali by se s Vámi na dárek nesložili. Já si myslím, že je mnohem lepší jeden hodnotnější dárek, než 10 lahví kvalitního alkoholu. Na zážitky člověk vzpomíná po celý život. Proto je pěkné darovat muži zážitek.


Podobné články:

Dárek pro muže k padesátce

Dárek k padesátinám pro muže

Dárek k 50. narozeninám pro muže
Dárky pro muže k 50. narozeninám


Zážitkové dárky pro muže k 50. doporučuji koupit ZDE.