Navigace

Tipy na dárek

Dárek k 50 narozeninám

Dárek k 50. narozeninám pro muže


Není to tak dávno co mí rodiče slavili padesát let a já si lámal hlavu jaký dárek jim mám k padesátinám koupit. Po dlouhém uvažování jsme společně s bráchou koupili taťkovi vapku. Bylo těžké vymyslet něco originálního a potěšit tím muže, který slaví padesát let a za svůj život si koupil vše po čem toužil a snili. Nakonec jsme s bráchou koupili praktickou věc do domácnosti. Zpětně si myslím, že dnes by jsem taťkovi k padesátce daroval pkný zážitek. Zážitkem můžete padesátnikovi splnit dávný sen, přání, tužbu. Nebo si uvědomí jak je krásné zkusit něco nového, nepoznaneho. Přeci jen život kolem padesátky bývá dosti stereotypní. Pojďme se podívat jaké zážitky muži nejčastěji k padesátinám dostávají.
 

Zážitkové dárky k 50. narozeninám pro muže


Muži slavící padesátku už mají rádi klid a jistotu. Proto je dobré toto brát na zřetel při výběru zážitku. Pro některé muže už nemusí být výzvou skákat tandemově s padákem, ale takový let balónem by mohl slavit úspěch. Při letu se může v klidu dívat na zem, kde již 50 let žije. Třeba si v oblacích uvědomí, že život jde dál i po padesátce. Skvělou nabídku letů v balonu naleznete zde.

Dalším skvělým dárkem pro muže k 50. narozeninám je pobyt v pivních lázních. Většina mužů pivo miluje a pokud mu darujete relaxační víkend do pivních lázní, kde kromě samotné koupele v chmelu zažije i pivní a gurmánskou degustaci, tak na tento zážitek jen tak nezapomene. Tento dárek ne nejlepší kupovat v balení pro dva. Aby si muž mohl sebou vzít i svou manželku nebo přítelkyni. Přeci jen nikoho nebaví být někde sám. Velkou nabídku pivních lázní naleznete zde. O tom jak jsem pivní lázně koupil rodičům k výročí a jak to dopadlo si můžete přečíst zde, nebo zde.

Další konkrétní tipy na dárky pro muže k 50.narozeninám


škola smyku - Má muž rád auta a rád řídí, pak by se mu mohl líbit tento dárek
jízda na závodním okruhu - Někteří muži celý život sledují moto závody a určitě by si rádi sami chtěli vyzkoušet jezdit po závodním okruhu. I tento sen můžete muži splnit.
středověká hostina - Muži milují jídlo, dopřejte mu proto pořádnou středověkou hostinu se vším všudy

Podobné články

Dárky k padesátinám , Dárek pro muže k padesátce , Dárek k padesátinám pro muže , Dárek k 50. pro muže, Dárky mužům k 50

Dárek k 50. narozeninám pro ženy


Co koupit mamce k padesátinám, jaký dárek to jsme si bráchou dlouze lámali hlavu. Tak jako taťkovi jsme nevěděli co pořídit ženě k padesátce.Dlouho jsme s bráchou uvažovali a nakonec nás napadlo koupit mamce k 50. narozeninám houpací síť. Koupili jsme ji luxusní houpací síť. Nicméně čas ukázal, že to nebyl nejlepší dárek. Mamka nenašla zalíbení v odpočinku v síti a náš dárek teď překáží v skříni. Proto si zpětně myslím, že nejlepším dárkem k 50. narozeninám pro ženu je zážitek. Nemusí jít o žádný adrenalinový zážitek, ale o nějakou pohodu ve formě masáží, romantických pobytů.

Dárek k 50. narozeninám pro ženu

Zážitkové dárky pro ženy k 50. narozeninámMyslím si, že nejlepším dárkem pro ženu k padesátinám je nějaký romantický relaxační pobyt. Při kterém nabije baterky po oslavách svých 50. narozenin. Skvělou nabídku romantických pobytů naleznete zde.

Pokud jsou romantické pobyty nad váš finanční rámec, který chcete do ženy investovat, pak se koukněte po masážích, ty ženy také milují a určitě s němi budete také bodovat. Nabídku různých masáží naleznete zde.

Daruj ženě k 50. narozeninám vůni


Ženy chtějí voně a krásné vůně milují. Jen kvalitní parfémy něco stojí. Nicméně dárke k 50. narozeninám bývá dražší, než je běžné, takže si myslím, že máte jedinečnou příležitost ženě k padesátinám darovat nějakou krásnou kvalitní vůni. Já osobně doporučuji vúně nakupovat v eshopech, protože díky tomu ušetříte nemalý peníz a nejlépe ještě v nějakém renomovaném, aby jste měli jistotu, že kupujete originální vůni. Já mám skvělou zkušenost s eshopem parfemy.cz mají skvělé ceny, jsou dobře zásobení a nikdy jsem neměl problém s dodáním. Každá žena má oblíbenou jinou vůni a Vy nejspíš těžko zjístíte jejich favority. Proto doporučuji ženě darovat klasiky, které jsou odskoušeny a oblíbeny milióny žen na světě. Mám na mysli Chanel No.5, Opium, nebo Chloé Chloé. Vůně pro ženu kolem padesátky by měla být elegantní. Svěží dívčí vůni by již nemusela ve svých letech ocenit.

Další konkrétní tipy na dárky k 50. narozeninám pro ženy


změna image - ženy o svoji vizáž rádi pečují a když jim dopřejete setkání s profesionály, tak to určitě uvítají. Pozor nejde o plastickou operaci, ale o setkání s stylistou, kadeřníkem a vyzážistou
pasení ovcí v Beskydech - dárek, který je symbolem klidu a relaxace, tento dárek je obzvlášť u žen hodně oblíbený

Podobné články s tipy na dárky pro ženy


Dárek pro ženy k padesátinám, Dárek k padesátinám pro ženu, Dárek k 50 pro ženu

Dárek k 50. narozeninám