Navigace

Tipy na dárek

50. narozeniny slavíme pouze jednou! Oslavte je originálním dárkem!

 

Vymýšlet originální dárky pro své blízké může být někdy pořádný oříšek. Co si budeme povídat, čím je člověk starší, tím je to těžší. My jsme se rozhodli pomoci vám tento oříšek rozlousknout. Přinášíme pár tipů na originální dárky, které potěší každého oslavence. Dnes se zaměříme na originální dárky pro nastávající padesátníky.

 

Aktivní padesátník

 

Vymýšlíte-li dárek k narozeninám pro aktivního padesátiletého muže, který má dostatek energie a je milovníkem silných aut, dopřejte mu radost z jízdy Hummerem. Nechte ho řídit tohle legendární auto v divokém terénu. Hodinová jízda v tomto “autíčku” vás přijde přibližně na 3000,- Kč, ale zážitek to bude dokonalý! A pokud i vy máte rádi divokou jízdu, tak můžete usednou na sedadlo spolujezdce. To bude jízda!

 

Odvážný padesátník

 

Je-li váš padesátiletý oslavenec odvážný a nebojí se výšek, neváhejte mu darovat zážitek v podobě letu balónem. Nechejte ho užít si příjemný let ve slaměném koši a dopřejte mu nádherný výhled z výšky. Sám si může vybrat, kterou lokalitu České republiky chce vidět. Délka letu trvá přibližně hodinu a vzdušnou čárou můžete uletět až 15 kilometrů. To však záleží na rychlosti větru. Pokud vás tento tip na originální dárek zaujal, připravte si přibližně 7000,- Kč.

Pro pivaře

Pokud váš oslavenec není na adrenalinové zážitky a rád si užívá posezení u piva, pak je pro něj ideálním dárkem víkendový pobyt v pivních lázních. 3 dny a 2 noci strávené v pivovaru - to je sen každého pivaře. Nejen že si můžete užívat pivních lázní a masáží, budete moci také navštívit pivovar, kde vás zasvětí do tajů výroby tolik oblíbeného moku. Cena tohoto víkendového pobytu se pohybuje kolem 8000,- Kč pro dvě osoby. Tak proč si neužít společný víkend v pivních lázních?